Mudblood or Slytherin Princess- 1.kapitola

5. prosince 2015 v 9:49 | Any
Ahojte! :)
Tak konečně přidávám první kapitolku :)
Přeji příjemné čtení :)


Být ve Zmijozelu tři roky mě opravdu změnilo.Jo, na téhle fotce jsem opravdu já, Dracova matka mi pomohla trochu zesvětlit před pár měsíci mé vlasy.
Zvětšuje se i moje nenávist k Pottymu s Lasičkou.Myslí si, že jsou skvělí, jen proto, že zachraňujou každý rok pár kvezrádců nebo mudlorozených.Pravda, že teď urážím svůj vlastní druh.Cítím se i trochu provinile, když pomyslím, že jsem nakonec přistoupila k téhle špíně
A tady jsou nějaké ty věci, co se staly během těch let, mojí špinaví-mudlovští rodiče mě vydědili, kvůli mým Zmijozelským způsobům.Já, Blaise a Draco jsme se stali nejlepšími přáteli.Vím na co myslíš a ne, pořád jsem Dracovi neřekla pravdu o mém skutečném původu.On a celá jeho rodina by se mě štítili a nemohla bych je za to odsuzovat.Je to pravý Zmijozel a za to ho neskutečně obdivuju.Až do druhého roku se Blaise zastával mudlorozených, ale pak mudlovská žena, jeho bratra zavraždila a už je přestal považovat za dobré.Jo a abych nezapomněla, myslím že Draco se stal zájmem většiny dívek na škole.
Nemyslím nikoho jiného, než otravnou a neuvěřitelně tupou Pansy Parkinsonovou.Ona po něm doslova slintá.Nikdy nevynechám příležitost jí urážet, když je poblíž a začne si zase hrát na neviňátko.

Dracovo táta mě pozval na Mistrovství světa ve famfrpálu, což mě hodně překvapilo.Nikdy jsem zrovna dvakrát nemilovala sport.Vždycky jsem měla hrozný strach z létání, ale Blaise mě toho strachu zbavil.
Teď když letím, cítím se vesele.
Dokonce jsem brankářka v našem kolejním týmu, Draco je chytač.Sám už dobře víš, jak sexy je ve famfrpálovém dresu.Nemůžu uvěřit, že jsem něco takového vůbec řekla, ale už je to tak.
Momentálně jsem s Malfoyovými, dokud nepůjdeme na Mistrovství.Povídá se, že Weasleyovi alias krvezrádci, dostali lístky také.Divím se, jak někdo jako oni je mohli získat.Možná že prodali tu svojí kůlnu, které říkají domov.
Ale stalo se mi něco zvláštního.Jako obvykle jsem spala v jedné z hostovských ložnic na Malfoyově panství a převlíkala jsem se.Skládala jsem černé šaty, které mi dala Narcissa a skvěle ladily s mými černými lodičkami.Chystala jsem se do postele, svlékla jsem se jen do spodního prádla a hledala jsem pyžamo, když ke mně Draco bez zaklepání vtrhnul.Nemohl se přestat dívat na mé tělo a musela jsem lusknout, aby se zaměřil na můj obličej.

"Jestli sis nevšiml, převlíkám se," ušklíbla jsem se.
"Promiň, máma jen chtěla, abych tě pozval na jeden z našich půlnočních čajových dýchanků," řekl a věnoval mi jeden z jeho typických samolibých šklebů.
"Jasně, teď když mě omluvíš, vezmu si něco na sebe," řekla jsem.
"Jistě," řekl omámeně a šel ke dveřím.
"A Draco?" Řekla jsem a podíval se na mě
"Krásnej zadek, měl bys tohle pyžamo nosit častěji," obrátil oči v sloup a odešel, já jsem zčervenala, nevěřila jsem, že jsem to řekla nahlas.
Oblékla jsem si zmijozelské pyžamo a šla dolů.Když jsem stála u dveří do kuchyně, slyšela jsem Narcissu a Draca, jak si spolu povídají.

"Proč jí neřekneš co cítíš, Draco?" řekla Narcissa.
"Pravděpodobně mě nemá ráda, jako já ji a tohle je Hermiona, o kom mluvíme mami," řekl Draco.
"A co? Vždyť si do ní zamilovanej od druhýho ročníku," usmála se Narcissa.Moje srdce začalo zrychleně bít, takže Draco mě vidí stejně jako já jeho.Vzpamatovala jsem se a vešla do kuchyně.
"Vypadáš úchvatně, má drahá," usmála se Narcissa.

"Děkuju," řekla jsem, koutkem oka jsem zahlédla Draca, jak mě pozoruje a zase se samolibě šklebí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama