Mudblood or Slytherin Princess- 2.kapitola

22. prosince 2015 v 20:19 | Any
Ahojte! :)
Tak konečně je tady druhá kapitolka této povídky! :)
Přeji příjemné čtení a budu ráda za každý komentář :) :3


Ráno jsme se já, Draco a jeho rodiče přemístili do kempu, kde byl ubytován každý, kdo šel na mistrovství. Tam chvíli zůstaneme, než mistrovství začne. Pan Pytloun, hlava představenstva pro kouzelnické hry, čekal na naše lístky.
Lucius, Dracovo táta, mu je podal a on si je ověřoval podle seznamu.
"Ano, rodina Malfoyových. Máte jedna z těch nejlepších míst. Je to na travnatém pahorku, s výhledem na ostatní stany," usmál se.

"To je to nejlepší, co si my můžeme dovolit Ludo, Malfoyovi nikdy na ničem nešetří," smál se Lucius. Užívám si jeho slávu. On je jeden z těch neskvělejších mužů, co jsem kdy poznala, doufám, že Draco jednou bude taky takovej.
Pytloun nám dolů napsal směr, kudy se dostaneme k našemu stanu.
"A žádne přemisťování, mudlové žijí kousek odsud a nesmí nás vidět, jak zmizíme a pak se znovu objevíme," upozornil nás Pytloun.
Lucius s Narcissou souhlasili, pak když jsme se dostali pryč z jeho dohledu, přemístili jsme se. Objevili jsme se u naší části kempu.

"My nejsme jen tak nějací kouzelníci. Jsme Malfoyovi, jedna z nejstarších čistokrevných rodin. Nemůže od nás očekávat, že se přestaneme přemisťovat," ušklíbl se Lucius. S Dracem jsme se nad jeho poznámkou zašklebili.
Bylo docela směšné od čaroděju očekávat, že nebudou používat žádná kouzla.
S pouhým švihnutím Narcissiny hůlky se postavil velký černý stan. Z venku byl přišitý erb rodiny Malfoyových.
Když jsme vešli, vevnitř bylo mnohem více prostoru, než se zdálo z venku. Byly tam tři ložnice, jedna hostovská, velká kuchyně, jídelna a obývací pokoj. Kolem pobíhal nový domácí skřítek- Carrie.

"Udělej nám všem nějakej oběd skřítku!" Zakřičel Lucius.
"Ano pane Luciusi," vypískla vyděšeně a spěchala do kuchyně.
"Tak co Hermiono, řekl ti Draco, co se bude dít v Bradavicích tenhle rok?" Zeptala se Narcissa.
"Ne, nechce mi to říct. Je to něco důležitýho?"
"Pokud Draco chce, aby to bylo překvapení, tak má ústa jsou zavřená," zasmála se. Našpulila jsem zvědavě rty a Draco mě na oplátku ze srandy poplácal po zádech. Cítila jsem mezi námi něco jako elekrické napětí.
Carrie se brzy vrátila s láhvemi máslového léžáku a s kuřecími sandviči. Když jsme se najedli, začali jsme s Dracem řešit, kdo by pravděpodobně mohl vyhrát tenhle rok.

"Určitě Bulhaři," řekli jsme jednohlasně. Vzájemně jsme se na sebe usmáli a pak raději odvrátili své pohledy.
"Blaise nepřijde?" Zeptala jsem se.
"Přijde, on a celá jeho rodina tady bude do hodiny," řekl Draco. Usmála jsem se.Blaise byl mým nejlepším přítelem už první rok, kdy jsem mu řekla své tajemství. Je jedinej, kdo ví, že jsem mudlorozená.
Narcissa zapnula rádio, kde zrovna hráli mojí oblíbenou písničku od Weird Sisters. Spolu s Luciusem odešla do jejích pokoje a nechali nás o samotě.

"Zatancuj si se mnou," řekla jsem Dracovi.
"Já netancuju," řekl a jeho tváře zrudly. Hloupě jsem se zašklebila a vzala jsem ho za ruku. Uklidnil se a začali jsme se jemně pohybovat podle rytmu.
Ztrácela jsem se v jeho šedých očích, naše obličeje se začaly vzájemně přibližovat. Naše rty byly kousek od sebe, když jsem zaslechla známý hlas.
"Miono, Draco, už jsem tady," řekl Blaise a vešel do stanu.
"Blaisei!" Vykřikla jsem a silně ho objala.
"Neviděli jsme se už tak dlouho," usmíval se Blaise a opětoval mé objetí. Koutkem oka jsem si všimla, že se Draco mračí. Vždycky si mylel, že já a Blaise spolu máme něco víc, takže tohle nejspíš zrovna nezmenšilo jeho podezření.

"Ahoj Draco," řekl Blaise.
"Blaisei," odpověděl Draco podrážděně. Zakroutila jsem nad tím hlavou a ovinula jsem své paže okolo nich, přivinula jsem se k nim a vytvořili jsme velké skupinové objetí.
Šťatně jsem se usmála, konečně jsme zase všichni spolu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama