Únor 2016

In All My Years- 3.kapitola

27. února 2016 v 17:37 | Any
Ahojte :) Vím, že to všechno trvá, ale i trvat bude :/
Mám chřipku, bolí mě tak šíleně hlava, že překládat vůbec nejde :/
Tady se jedná asi o měsíc starý překlad, tak by bylo na čase ho zveřejnit :)
Vůbec nevím, kdy mi bude líp a budu schopná dál překládat :)
Hezké čtení! :)
Kapitola třetí: Abby Bennetová

"Rebekah?" Zeptal se Damon. Elijah přikývl. "Tvoje sestra Rebeka, která tady není a s největší pravděpodobností je zrovna s Klausem a Stefanem?" Stefan. Pořád se ještě nedokážu udržet pokaždé, když uslyším jeho jméno. Elijah znovu přikývl. Damon se otočil, pravděpodobně hledal něco, do čeho by mohl praštit.

"Fajn," ozval se poprvé Alaric. Myslím, že se bojí Elijaha, obzvlášť když tu s ním jsou ještě dva další původní.
"Je tady nějaká čarodějnice, kterou můžeme navštívit?"

"Ne na tohle kouzlo, nicméně mohu být schopen najít čarodějku, která jí bude moci poslat zprávu," odpověděl Elijah.

"Ale je teď s Klausem a co když mu řekne, že se ho pokoušíme zabít?"

Fourier's Flaw- 6.kapitola 3/3

20. února 2016 v 22:20 | Any
Tak po dlouhé době se mi podařilo přeložit 6. kapitolku! :)
Omlouvám se, že to tak trvalo, měla jsem toho teď hodně a bohužel ještě i budu :/
Jinak tato kapitola je mnohem delší než předchozí! Musím ji rozdělit dokonce na tři části :D :) :O
Tak přeji krásné čtení! :)
A budu moc ráda za každý komentík, protože názor zvyšuje chuť k dalšímu překladu! :) :3
"Už je čas," zamumlala, když se posadila k Ronovi, Harrymu a Ginny u zmijozelského stolu. Raddle se na ní varovně podíval, než se zase vrátil ke svému talíři. "Čekala jsem celou noc, než si s vámi budu moct promluvit."

"Vypadáš jako kdybys nespala," poznamenala ustaraně Ginny a naklonila se k Harrymu, aby s ní mohla líp mluvit. Harry se mírně naklonil a naštvaně si povzdechl, v této pozici se jen těžko v klidu nají.
"Ne, vůbec jsem nespala," zareagovala vztekle, "a celé to je jeho vina." Očima ukázala na Raddla, který zrovna něco vůdcovsky říkal Malfoyovi a Rookwoodovi, oba vypadali, že se ho snaží prosit víc než obvykle.
Hermiona byla přesvědčená, že to má co dělat s jejich setkáním minulou noc.

"Co se stalo?" Zeptali se Harry s Ronem zároveň, ačkoliv Ronovi bylo horší porozumět, protože měl zase pusu plnou jídla.

"Teď vám to říct nemůžu," zamumlala a vrátila se zpět ke svému talíři. "Raddle se dívá." Ginny se rychle narovnala a umožnila Harrymu, aby se najedl v klidu.
"Dnes v noci mám hlídku a zbytek týdne schůzky s Raddlem," Harry otráveně poklepal na stůl, "musí to počkat do úterý."

Fourier's Flaw- 6.kapitola 2/3

20. února 2016 v 22:17 | Any
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ron jí se znechuceným výrazem podal misku s popcornem, "že si vážně nestrávila celý den s Voldemortem?"

"Takhle to nebylo, Rone," odpověděla, naštvaně si od něj vzala misku. "Omlouvám se Harry, že jsem tě nechala čekat," otočila se k Harrymu, který měl hlavu v Ginnyiným klíně. Pořád vypadal smutně, od minule středy byl ve svém "je to moje vina" postoji, stěží cokoliv snědl a mumlal co měl udělat, aby zastavil to, co se stalo.
Bylo to nepřijemný, ale Hermiona byla z větší části pro to mu to vrátit, protože on to předtím udělal také, ale nikdy to nebylo takhle drastický.

"To je dobrý," zamumlal Harry, když mu Ginny jemně pohladila vlasy. Hermiona se zvědavě z Rona podívala na Ginny, Harry vždycky vedl schůzky, ale v jeho stavu myšlení nevypadal, že by chtěl teď velet.

"Není to tvoje vina," řekla upřímně, "Neuvědomil sis to, ne? Mám na mysli, že ten chlapec zemřel, když jsme byli zpět v naší době."

"Ale mohli jsme to změnit," zamumlal žalostně.

"Nebyli jsme sem poslaní, abychom ho zachránili, Harry," řekla vážně, "máme mnohem větší cíl než tohle. Navíc bys měl přestat litovat sám sebe, je to dost hrozný."
Nemyslela to tak drsně, ale on to potřeboval, musel hrát svou část ve svržení Voldemorta.
"Jsi Zmijozel, tak jednej jako on, nebuď tak sklíčený."

Fourier's Flaw- 6.kapitola 1/3

20. února 2016 v 22:12 | Any
Středa, 12.října 1944

Opřela se o jeden ze sloupů Velké síně a zachvěla se, ucítila, jak jí tělem projel chlad. Zavřela oči a zhluboka se nadechla, její hlava se stála zabývala vzpomínkou, jak byl Tom mučen. Neměla z toho sice dobrý pocit, ale bylo jí ho líto, ten Tom z prvního ročníku neudělal nic, aby si zasloužil být mučen od jeho vrstevníků.

Čím víc nad tím přemýšlela, tím byla zmatenější. Tom nepoužil proti nebelvírským žádná kouzla. I kdyby byl zdrogovaný, stejně byl dost silný, aby překonal všechny studenty, a přesto je nechal ho mučit.

"Rone?" Zašeptala a rozhlédla se po Velké síni, byla pořád plná studentů. "Co tady děláš? Nebyl si..."

"Ne," promluvil upřímně, "nešel jsem na tu párty."

"Ale vždyť tys byl ten, kdo mě přemlouval, ať jdu," řekla zmateně, podívala se na něj, byl zpocený od hlavy až k patě a vypadal zaskočeně.

"Harry nemohl jít, Ginny bez něj také ne a já sám jsem jít nechtěl," vysvětloval, jako by to byla nejvíc pochopitelná věc na světě.
"Byli jsme v místnosti nejvyšší potřeby, když jsme zaslechli hluk. Sledovali jsme tu skupinu, dokud byl důvod, potom jsme se vrátili a řekli jsme Dipettovi, co jsme viděli." Na chvíli se odmlčel a lítostivě na ni pohlédl.
"Harry obviňuje sám sebe, jako vždycky." Chvíli jí trvalo, než se jí podařilo pohledem najít Toma, stál vedle Dippeta, jeho oči vyhledávaly dav stejně jako její.
S úsměvem se podívala zpět na Rona, "sejdeme se venku." Přikývl a rychle dešel, zatímco Dippet začal mluvit.
Znovu pohlédla na Toma, jeho pohled spočinul na ní. Zamrazilo jí na zádech, jeho oči nedávaly najevo žádné emoce, ale věděla, že se diví, proč se baví s Nebelvírem, koneckonců to oni způsobili tu tragédii. Zavřela oči poslouchala Dippeta, když pokračoval v proslovu.
"Vaši rodiče budou informování, co se tu stalo a budete si měsíc vždy po večeři odpykávat trest." Skupinka si povzdechla. "Žádné další párty, žádné navštěvy Prasinek a žádný Famfrpál. Nebelvír je tímto vyloučen ze soutěže."
Mumlání mezi studenty bylo hlasitější, polovina studentů křičela, ale když otevřela oči, aby viděla hádku studentů, její oči zůstaly přilepené na Tomovi.

Mudblood or Slytherin Princess- 3.kapitola

13. února 2016 v 14:07 | Any
Ahojte! :) Přidávám po dlouhé době další kapitolku. Ano, je trošku krátká, ale to jsou takhle skoro všechny :)
Jinak už jsem se dala do překladu další kapitoly Fourier's Flaw! :) Doufám, že se mi jí podaří přidat do konce příštího týdne :)
Zatím si užijte tuhle! :) A nezapomeňte, každý komentík mě potěší. :)
Já, Draco, Blaise a jejich rodiny jsme se vydali směrem k Famfpálovému stadionu. Draco s Blaisem mě celou dobu hlídali, kdybychom náhodou potkali hada či dokonce medvěda.
"Tak Hermiono, Blaise mi říkal, že jsi nejlepší v ročníku," promluvila Chanasta, Blaiseova matka.
"Nezapomínejme na mé profesory, je to jejich zásluha. Musím se ještě zlepšit, abych porazila Kelly Newmanovou."
"Kelly Newman?" Zajímal se Malcolm Mathers, Blaiseovo momentální "táta."
"Jo, je to Potterovo a Weasleyho kamarádka. McGonnagalová jí naprosto zbožňuje," řekla jsem znechuceně.