Duben 2016

In All My Years- 6.kapitola

29. dubna 2016 v 23:20 | Any
Ahojte! :)Tak přidávám další kapitolu této povídky! :) Každý názor mě moc potěší. :)
Kapitola šestá: Stefan

Z pohledu třetí osoby
Elijah seděl vedle Eleny, která ležela na nemocniční posteli. Nehýbala se, ale doktoři řekli, že by měla být v pořádku.
Žádné překvapení, vzhledem k tomu, že jí Elijah dal svou krev. Damon jí dlouho sledoval, ačkoliv teď odešel informovat ostatní o nehodě. Předtím samozřejmě nezapomněl Elijahe pořádně obvinit.

Elijah seděl rovně, když slyšel Elenu naříkat a obracet se v posteli. Zvedl se a postavil vedle její hlavy.
Otevřela oči, ale k jeho překvapení byly úplně bílé. Posadila se a její hlava se otočila k němu.

"Elejahi," zachraptěla, "přicházejí si pro mě! Prosím, pomoc mi!"

"Kdo?" Zvýšil hlas. Ale její víčka se zavřela a znovu upadla do spánku. O minutu později se opravdu probudila.

The Awakening- 2.kapitola

24. dubna 2016 v 18:36 | Any
Přidávám ještě druhou kapitolu. :) Budu moc ráda za každý názor. :)
2.kapitola- Nový život

Otevřela jsem dveře od Rebečina pokoje a chodbou šla dolů ke schodům. Dveře vedle mě se otevřely a když jsem viděla, kdo za nima stojí, vykřikla jsem.
"Matte! Tak ráda tě vidím." Usmál se. Nemohla jsem se udržet a rychle ho obejmout. "Eleno," řekl šťastně, "jsem tak rád, že se opět setkáváme."

The Awakening- 1.kapitola

23. dubna 2016 v 12:04 | Any
Ahoj! :) Tak konečně jsem se dostala k tomu, abych přidala první díl této povídky. Doufám, že se vám bude líbit! :) Budu moc ráda za kkaždý názor. :) Děkuju :)

1.kapitola- Probuzení

Pomalu jsem otevřela oči. Ležela jsem v rakvi, nejspíš v nějakém sklepě. Světlo mě pálilo do obličeje. Snažila jsem si před ním ochránit oči.
Po chvíli jsem byla schopná se posadit. Vedle mě někdo seděl. Pořádně jsem se na něj podívala.

"Caroline..." Zašeptala jsem nejistě. Jako by vypadla z transu. Rychle se zvedla ze židle a podívala se na mě.
"Eleno!" Vykřikla a přišla ke mně. Zakroutila jsem hlavou, "Caroline co se děje?" Povzdechla si, "kde jsou všichni? Jak dlouho jsem byla mimo?"

Caroline se zhluboka nadechla, ale nic z ní nevypadlo, "co je špatně?" Vykřikla jsem. Začínala jsem mít pocit, že něco není v pořádku.
"Eleno, stalo se toho tolik," smutně se na mě podívala. "Je to Bonnie, nemám pravdu? Neměla jsem se vzbudit, dokud ona nezemře," připustila jsem. Přikývla.

"Bonnie je mrtvá," potvrdila má podezření. "Unesla ji nějaká zvláštní skupina upírů a zabila." Utřela si slzu, která jí volně stékala po tváři.
Povzdechla jsem si, "hádám, že to není všechno co se stalo." Stroze přikývla.

Always and Forever- 5.kapitola

18. dubna 2016 v 16:09 | Any
Ahojky! :) Přidávám další kapitolku! :)
5.kapitola- Bolest

Pomalu jsem otevřela oči. Příšerně mě bolela hlava. Cítila jsem, jak mi při každém nádechu krkem projíždí ostrá bolest.
Pokusila jsem se postavit, příšerně mě píchalo v boku. Sotva se mi podařilo udržet ve stoje. Vzpomněla jsem si, jak jsem viděla Klause. Mučil Stefana. Pak se objevila Rebekah. Mučila ho ona. A pak přišel Elijah. Pohádali se. A zachránil mě. Potom jsem utekla. Jak jsem mohla běžet a nechat tam Stefana? Povzdechla jsem si.

Pomalu jsem šla na místo, o kterém jsem věděla, že jedině tam najdu pomoc. Zaklepala jsem na dveře. Po chvíli mi Damon přišel otevřít.
"Eleno!" Vydechl úlevou, "pojď dál."

Došla jsem až do obývacího pokoje. Seděla tam Caroline. A starala se o Stefana, který ležel na gauči. Byl příšerně pomlácený.

"Eleno," usmála se, "obávali jsme se, kam jsi zmizela." Přikývla jsem. "Stefane!" Vykřikla jsem a rozběhla se k němu. Caroline se posunula, aby nás na chvíli nechala o samotě.

Fourier's Flaw- 9.kapitola 2/2

16. dubna 2016 v 12:24 | Any
A druhá část! :) Doufám, že se vám kapitolka bude líbit. :) Budu moc ráda za každý názor, protože mě to hned motivuje k dalšímu překladu! :)

Během dalších tří dnů si Raddle od ní udržoval ještě větší vzdálenost. Dál se schovávala na svém určeném místě během tréninků, ale on už na ni nečekal, aby se ji zeptal, která skupina byla nejsilnější.
Téměř vždy odešel i před některými Smrtijedy, z nichž všichni měli nějaké podezření, že se něco děje.

Harry řekl Ginny, ne jí osobně, protože neměli vhodné podmínky na rozhovor, že polovina Smrtijedů uvěřila, že se v lese pohádali.
Dokonce viděla několik z nich, jak se potulují okolo a pokoušejí se najít nějaké stopy po fyzické bitce.
Druhá polovina Smrtijedů, s vyjímkou Harryho a Malfoye, kteří znali celou pravdu, věřili, že Raddle našel důkaz, že Hermiona pomáhá Grindelwaldovi.

Jedinou věc, kterou měly tyhle dvě verze společnou byl konec- všichni příliš rychle uvěřili, že Hermiona už není Temnou paní.
Během ranních hodin ve středu, kdy se obě historky rozšiřovaly po celé zmijozelské koleji, si všimla Smrtijedů, kteří se jí buď hihňali nebo prostě jen sledovali.

Také si všimla obrovské spousty holek, které se zdržovaly v blízkosti Raddlea, jako by si mysleli, že pozice Temné paní teď bude patřit jim.
Raddle se zdál tím být spíš naštvaný, stejně jtak ako s jeho Smrtijedy. Měl s nimi skoro pětihodinový trénink, musel skoro každému z nich za něco vynadat, ačkoliv někteří dělali jen drobné chyby.

Fourier's Flaw- 9.kapitola 1/2

16. dubna 2016 v 12:21 | Any
Ahojte! :) Tak konečně přidávám po dlouhé době další kapitolku této povídky! :)
Středa 1.listopadu 1944

Hermiona stála naproti stromu, hluboko v lese. Celý víkend se pokoušela vyspat ze všech jejích navrácených vzpomínek, nemohla se tak účastnit žádného z předešlých tréninků.
Raddle jí řekl, ať si odpočine jak dlouho potřebuje, ale nechtěla už zmeškat nic jiného.

Raddle pracoval s Malfoyem na artikulaci kletby Cruciatus, protože pořád nebylo možné používat tyto kletby ve zdech Bradavic, musely být nahrazeny jinými.
Většina z nich byla Raddleovo osobním dílem, nicméně Smrtijedům o tom nic neřekl, nechal je věřit, že to jsou starověká kouzla. Jen Hermiona a Harry znali pravdu.

Raddle vypadal kvůli Malfoyovi během několika vteřin vztekle a Hermiona by mu mohla pomoct, kdyby jí neřekl, aby se držela dál od skupiny.
Pozorovala skupiny a později informovala Raddlea, kdo byl silný a kdo slabý.

Mudblood or Slytherin Princess- 6.kapitola

13. dubna 2016 v 17:54 | Any
Ahojte! :) Přidávám další povídky této kapitolky. :) Měla jsem ji přeloženou už delší dobu. :) Teď bohužel nemám čas na překlady :/ V pátek dělám přijímačky a musím se teď pořádně připravovat. :/
Hrozně se těším, až to bude za mnou a budu se moci plně pusit do překladů. :) Slibuji, že na Fourier's Flaw se zaměřím jako první a možná po tomhle víkendu by mohla být další kapitolka. :)
Zatím si užijte tuto kapitolku. :) Omlouvám se za její délku. :/


Ve stejný čas jsme se dotkli plechovky a začali se otáčet. Prostředí okolo nás se měnilo a vítr mě štípal do obličeje. Po chvíli jsme tvrdě dopadli na zem. Kluci mi pomohli se zvednout a pak se ozvalo prásknutí.

Lucius s Marcusem se náhle objevili. Objala jsem Luciuse, poté obejmul svého syna.
"Jsem tak rád, že jste v pořádku," řekl.
"To samé my u tebe," usmála jsem se. Marcos s Luciusem si tiše povídali, nechali tak nás s Dracem se s Blaisem rozloučit na prázdniny.

Bradavice začnou za několik týdnů, takže ho brzy zase uvidíme.
"Budeš mi chybět," řekla jsem a objala ho.
"Napiš mi, když budeš něco potřebovat," požádal mě, přikývla jsem. Pomalu jsme se od sebe odtáhli a nechala jsem ho se rozloučit s Dracem.

Always and Forever- 4.kapitola

9. dubna 2016 v 15:38 | Any
Tak přidávám další kapitolku! :) Budu ráda z akaždý názor. :)
4.kapitola- Klaus

Seděla jsem ve svém pokoji a oblékala si svetr. Od doby, co jsme vzbudili další původní se už nic nedělo. Dala jsem si tašku přes rameno a pomalu scházela dolů ze schodů.
"Už jdeš?" Zeptal se mě Ric od stolu. Přikývla jsem. "Chceš něco k snídani?"

"Dám si něco ve škole, ale děkuju," usmála jsem se. Všimla jsem si, že tam sedí sám, "Jeremy už šel?" Přikývl.
Zakroutila jsem hlavou. "A bavil se s tebou?"

Zamračil se, "ne. Odešel odsud brzy ráno." Povzdechla jsem si, "takže všechno při starém." Přikývl.
"Tak já už půjdu," rozloučila jsem se a odešla.
Dneska jsem šla do školy pěšky. Damon se pořád zlobil za ten incident s Elijahem a ostatními původními.

Pomalu jsem si kolem těla upevnila svetr, dělala se mi husí kůže. Najednou jsem ucítila něčí ruce na mých ramenech.
Chtěla jsem začít křičet, ale ta osoba mě pevně popadla za ústa. Začala jsem sebou škubat, ale k ničemu to nevedlo. To sevření bylo příliš pevné.
Ucítila jsem prudkou bolest na hlavě a pak už se všechno rozplynulo.

In All My Years- 5.kapitola

7. dubna 2016 v 16:10 | Any
Ahojte! :) Tak přidávám 5.kapitolu této povídky! :) Užijte si ji! :)
Kapitola pátá: Výlet

Nikdy se mi příliš nedařilo vyplížit se ven, aniž by si mě někdo nevšiml. Damon tu sice nebyl, ale Alaric ano. Nemohla jsem si vymýšlet žádnou výmluvu, tak jediné co mi zbylo, bylo rychle odejít dřív, než si mě všimne.
Ta pravá chvíle nastala, když šel do koupelny. Vzala jsem si ze stolku vedle dveří klíče a pomalu jsem vyšla ven, dveře jsem za sebou potichu zavřela.
Když jsem se otočila ke svému autu, nestřetla jsem se tváří v tvář s nikým jiným než s jedinečným Damonem Salvatore.

"Kam jdeš?" Zeptal se.

"Hmmm...Já," rychle jsem se zamyslela, "jen za Caroline." Lež.

"Neviděla jsi ji včera?"

"Jo, ale pořád má problémy s Mattem a Tylerem. Potřebuje kamarádku." Další lež.

The Awakening

3. dubna 2016 v 11:50 | Any
Název: The Awakening
Pár: Elena a Elijah
Hlavní postavy: Elena GIlbert, Elijah Mikaelson
Vedlejší postavy: Klaus Mikaelson, Hayley Marshall, Kol Mikaelson, Caroline Forbes, Matt Donovan, Rebekah Mikaelson, Hope Mikaelson,...
Děj: Elena Gilbertová se probouzí rok poté, co na ni Kai uvrh kletbu. V její přítomnosti je pouze jediní osoba- Caroline. Dozvídá se, že ti co ji byli nejblížší jsou pryč. Bonnie je mrtvá, Jeremy také. O bratrech Salvatorových nikdo nic neví, jako by se po nich slehla zem. Alaric se po smrti Jo úplně zhroutil a odjel do Dallasu, o nikom z nich už nechce slyšet. Mystic Falls už není bezpečné, hlavně pro Elenu jako dvojnici ne. Obzvlášť teď když je z ní opět člověk. Caroline ji přesvědčuje, že je jen jedno místo, kde by mohla být v bezpečí. A tím místem je právě Ner Orleans a rodina Mikaelsonových. Ačkoliv to Elena nepokládá za nejlepší nápad, nezbývá jí nic jiného než odjet a znovu se setkat se starými známými. A musí také uznat, že svým způsobem je jedině oni mohou ochránit.
Počet kapitol: ??
Poznámka: Ne všechno bude stejné jako v seriálu. Něco samozřejmě ano, ale také budou změny. :D Třeba Kol žije :D :P

KAPITOLY