Květen 2016

Fourier's Flaw- 11.kapitola 2/2

29. května 2016 v 11:33 | Any
A druhá část! :) Doufám, že se vám tato kapitolka líbila. :) Budu moc ráda, když mi opět napíšete svůj názor do komentářů! :) Děkuju. :)

"Můj Evan ze mě nebude moct sundat ruce, až mě dnes večer uvidí," ozvala se Hannah vzrušeně z koupelny.
Ginny s Hermionou seděli na její posteli a sledovali Hermioniny záhadné šaty, které dnes ráno dostala.

"Omlouvám se za to," zašeptala "neměla kam jinam jít." Ginny sice přikývla, ale bylo očividné, že byla naštvaná. Bylo skoro šest a Hannah je pořád nepouštěla do koupelny. Kdykoliv se pokoušela vstoupit dovnitř, byla odtlačená napůl šílenou Hannou, která jim nepřetržitě říkala, že ony dvě nepotřebují takovou úpravu jako ona.

"Takže ty dnes budeš na plese pouze hodinu," promluvila Ginny smutně, "takže to znamená, že nebude žádná legrace, jakmile odejdeš." Hermiona se pokusila o úsměv.

"Musíme proto udělat nejvíc během té jedné hodiny," pošťouchla ji Hermiona, "jsem si jistá, že s Ronem toho budete mít hodně co dělat."

"Ron je mrzutej," fňukala Ginny, "ze všech těch lidí, se kterými bych cestovala časem, by to nebyl on. S Fredem a Georgem by teď alespoň byla legrace."

"Máš štěstí, že to víš," řekla vážně, Ginny se na ni tázavě podíívala. "Já si je napamatuji, mám na mysli mou rodinu. Jak to, že ty pořád jo? Ty, Harry a Ron si vše pamatujete."

Fourier's Flaw- 11.kapitola 1/2

29. května 2016 v 11:24 | Any
Ahojte! :) Po delší době sem konečně dávám další díl této povídky! :)

Pátek, 25.listopadu 1944

"Kde to je?" Zeptala se Hannah, když se nervozně rozhlížela po Velké síni. "Nemůžu uvěřit, že to tu ještě není. Ples je už zítra!"
Hermiona seděla s Hannou a Peterem u havraspárského stolu a snídala, byla už unavená reagovat na Hanniny poznámky.

Raddle minulé dva týdny strávil tvrdou prácí se Smrtijedy. Nedovolil jim vynechat jedinou noc, vlastně trval na tom, že budou muset pracovat i v soukromí během lekcí po večeři.
Ani nemusela seděl u zmijozelského stolu, a stejně věděla, že Smrtijedi byli příliš vyčerpaní bojem.

Toto téma nadhodila i Raddleovi, ale nesouhlasil. "Jsou slabí," odpověděl. "A jediný způsob, jak si mohou vytvořit sílu je nutit je do toho. Máme už příliš málo času. Na Grindelwalda nejsou připravení."

"Chybí na svých hodinách a pokud si toho Bystrozorové všimnou..." Protestovala.

The Awakening- 4.kapitola

22. května 2016 v 22:09 | Any
Přidávám další kapitolku této povídky! :)
4.kapitola- Napadení

Pomalu jsem sledovala Caroline, seděla naproti mně a pořád mi něco vyprávěla. "Eleno, co je s tebou?" Nechápavě se na mě podívala, když zjistila, že ji neposlouchám.
Povzdechla jsem si, "Car, všechno se změnilo..." Smutně přikývla, "ale nic nedokážeš, když na to budeš pořád myslet. Musíš se trochu uklidnit."

Zakroutila jsem hlavou, "a jak? Já prostě nemůžu přestat, pořád myslím na Bonnie, zabili ji kvůli mně. Alaric přišel o manželku vlastně taky kvůli mně a Jeremy zemřel překvapivě kvůli mně." Po tváři mi stekla slza.

"Eleno, takhle už to dál nejde!" Lehce se pousmála, "to není tvoje vina," předvědčovala mě. Pozorně se na mě podívala, "copak si myslíš, že mně vůbec nechybí? Zemřeli oba mí rodiče, a nezapomínej, to i já jsem ztratila Bonnnie, pro mě je to úplně stejný, jako pro tebe."

Always and Forever- 7.kapitola

15. května 2016 v 14:20 | Any
Tak další kapitolka z této povídky! :)
7.kapitola- Rituál

Nechápavě jsem zakroutila hlavou, Rebekah se pořád jen zlomyslně šklebila a nespouštěla mě z očí.
"Tak jak se má naše nevinná dvojnice?" Zeptala se a posadila se naproti mně. Zhluboka jsem se nadechla, "a není to snad úplně jedno?"

Pokrčila rameny, "no popravdě jak komu." Nechápavě jsem vytáhla obočí. "Na tom nezáleží, Eleno."

"Kdo by si to byl pomyslel, že ta sladká Elena rozhodne o smrti všech původních bez mrknutí oka," ukázala na mě prstem, "ale je vidět, že jsi stejná mrcha jako byla Tatia a Katherine."

In All My Years- 7.kapitola

13. května 2016 v 18:42 | Any
Další kapitolka k této povídce je tady! :) Doufám, že se bude líbit. :)
7.kapitola- Návštěvníci

"No tak co? Žádné vysvětlení? Cítím z tebe dost lidskosti, takže jsi očividně v sobě něměla upíří krev než jsem tě zabil, tak co to bylo?"
Pořád jsem stála, pokoušela jsem se nenechat vyvést z míry, ale to je opravdu těžké, když Klaus stojí jen několik stop ode mě.

"Dobře, budu tě muset vzít s sebou." Než jsem mohla začít křičet, vzal můj železníkový náhrdelník, hodil ho na zem a přitlačil k sobě můj obličej, "půjdeš se mnou a nevydáš ani hlásku."

A bylo to. Nemohla jsem přestat jít jeho směrem. Ani jsem nemohla začít křičet. Došli jsme ke dveřím a vedl mě do auta se zbarvenými okny.
"Promiň lásko, to je pouze opatření," a rychle přetáhl černou kutnu přes můj obličej.

I can't love them both- Prolog

10. května 2016 v 14:30 | Any
Tak toto je prolog k mé zbrusu nové povídce! :) Dejte mi vědět, co si myslíte! :)

Jmenuju se Elena Gilbertová. Je mi osmnáct let. Měla jsem život, o kterém každá holka vždy snila. Byla jsem populární a všemi obdivovaná roztleskávačka. Měla jsem dvě úžasné kamarádky. Dokonalého kluka. Milující rodinu.

Pak jsem zjistila, že ten svět, ve kterém žijeme, není takový, jaký se na první pohled zdá. Žijou mezi námi nadpřirození tvorové. Upíři, vlkodlaci, čarodějové, hybridi, lovci a také dvojníci. Já jsem jedním z nich. Jsem dvojnice. Prozatím poslední. Rodiny dvojnic jsou v podstatě odsouzené k utrpení.

I can't love them both

10. května 2016 v 14:28 | Any
Název: I can't love them both
Pár: Klaus/ Elena/ Elijah (Klena, Elejah)
Hlavní postavy: Elena Gilbert, Klaus MIkaleson, Elijah Mikaelson
Vedlejší postavy: Rebekah Mikaelson, Caroline Forbes, Bonnie Bennet, Stefan a Damon Salvatore, Jeremy Gilbert,...
Děj: Elena GIlbertová má zničený život díky jedné jediné osobě... Tím není nikdo jiný, než samotný Klaus MIkaelson. Aby ochránila Elena své nejbližší, souhlasí s tím, že s ním pojede vytvářet nové hybridy. Co se stane, když zůstane sama s Klausem a jeho sourozenci?
Počet kapitol: ??
KAPITOLY

The Awakening- 3.kapitola

9. května 2016 v 14:28 | Any
Tak přidávám další kapitolku této povídky! :)
3.kapitola- Marcelova armáda

Vyděšeně jsem je pozorovala a čekala, až mě Klaus chytne a násilím odvede. Ale nestalo se.
"Musíme okamžitě jít," rozhodl Elijah, podíval se na ostatní, "jdeme," souhlasila Hayley.

"Jestli nám chce Marcel dělat problémy, tak tentokrát už za to rozhodně zaplatí. Zničím ho!" Rozčiloval se Klaus.
Nechápavě jsem je sledovala, "co chcete udělat?" Klaus se ještě víc zamračil, "prostě je zničíme! Marcel už nebude kontrolovat to, co jsem já vybudoval!"

"Ale vždyť, je jich tam hodně! Můžou vás..." Začala jsem, ale Elijah mě přerušil. "Jsme mnohem silnější, než několik upírů a navíc jsme nesmrtelní."

Fourier's Flaw- 10.kapitola 2/2

6. května 2016 v 18:18 | Any
A druhá část! :) Prosím nezapomeňte napsat názor, protože to pak zvyšuje chuť k dalšímu překladu! :) Děkuju moc a samozřejmě si to užijte. :)

Hermiona se rozhlížela po prázdné společenské místnosti, její oči spočinuly na schodišti vedoucímu k Raddleovo pokoji.
Měla plán, nebo spíš Harry. A potřebovala o tom říct Raddleovi co nejdřív. Posadila se na gauč a čekala tak dlouho, jak mohla, ale Raddle nepřišel.

Rychle se postavila a vzala si ze stojanu svůj batoh předtím než opustila společenskou místnost. Uvědomila si, že už jde pozdě na hodinu lektvarů. Profesor Křiklan nevypadal, že by mu nějak vadilo, že přišla o pět minut později. Nejspíš si myslel, že to mělo co dělat s jejími povinostmi prefektky a ona sama neměla v plánu mu říct něco jiného.

Ulevilo se jí, když viděla Raddlea sedět na svém místě. Rychle se posadila vedle něj a Křiklan tak mohl pokračovat ve své přednášce.
Seděli v tichosti, když poukazoval, jak správně smíchat ingredience v odvaru živoucí smrti. Raddle nevypadal, že by dával pozor. Poklepával prstem na svou černou knihu a koukal dolů na stůl, jako by měl v úmyslu ho na místě zaklít.

Fourier's Flaw- 10.kapitola 1/2

6. května 2016 v 18:16 | Any
Tak konečně přidávám další díl k této povídce! :)
Neděle, 12.listopadu 1944

"Tak co myslíš?" Slyšela Petera se zeptat z protější strany stolu. Položila své noviny na stůl a tázavě se na něj podívala.
"Tys mě zase neposlouchala, že jo?" Omluvně se na něj podívala, když k nim Hannah energicky přišla.

"Neuhodnete, kdo mě právě pozval na ples," řekla radostně. Peter vypadal nespokojeně, když se mezi ně vmáčkla a posunula ho tak dál od Hermiony.

"Kdo?" Usmála se. Hannah si šťastně spojila ruce, vypadala při tom jako malé dítě a položila se na stůl, "Evan Cleaver, jsem do něj zabouchnutá už dva roky a teď si to konečně uvědomil."