Červen 2016

Fourier's Flaw- 12.kapitola 2/2

26. června 2016 v 15:25 | Any

"Nikdy jsem k tobě nic necítil," řekl rychle, "byla to jenom hra." Dál kroutila hlavou, jeho hlas jí nezněl jistě, lhal.
Grindelwald si šťastně spojil ruce, "spokojená, Grangerová?"

"Důvěřovala jsem ti," pokračovala naštvaně, "myslela jsem, že jsi jiný než on, řekl jsi mi, že nechceš být jako tohle, Raddle..."

"Věříl jsem ti, Grangerová," odplivl si rozzlobeně, "a ty jsi mě zradila." Hermiona se rozesmála, Grindelwald se zdál být pobavený konverzací, která se odehrávala před ním.

Fourier's Flaw- 12.kapitola 1/2

26. června 2016 v 15:16 | Any

Středa 26.11.1994

Hudba přestala hrát. Když se Hermiona pomalu odtáhla od Raddlea, všimla si, jak prázdná místnost byla. Pouze Raddleovo hlas prolomil ticho, "Hermiono."
Nezněl šťatně, cítila, že zněl ustaraně, znepokojeně a zmateně.

Neměla čas se zeptat proč, když položila ruce do těch jeho, které byly pořád ve své původní pozici. Hlasitá rána přerušila ticho. Bystrozorové, kteří vypadali hodně rozzuřeně, pobíhali po Velké síni se zvednutými hůlkami.

BUM. BUM. BUM.

Studenti se také zmateně rozhlíželi okolo, nikdo z nich nevěděl, odkud se ty rány ozývají. Jeden z Bystrozorů, který hlídal vchod se otočil a zakřičel, "je to venku na pozemcích!"
Během kratičké chvíle skupina Bystrozorů vyběhla ven do Vstupní síně. Hermiona slyšela výkřiky a lapání po dechu, když se Bystrozorové, kteří byli neviditelní, začali objevovat odnikud.

The Awakening- 5.kapitola

19. června 2016 v 15:07 | Any

5.kapitola- Zrada

Stála jsem ve svém pokoji. Marcela jsme pořád nenašli. Žila jsem v nejistotě, protože jsem nevěděla, kdy se mu ke mně opět podaří dostat.

Otevřela jsem dveře a odešla z pokoje. Rozhodla jsem se si dojít pro nějaké pití. Bylo to tu trochu jako ve vězení. Musela jsem tu být a nesměla nikam odejít. Když jsem došla k zábradlí, zaslechla jsem nějaké hlasy.

Zastavila jsem se a pokusila se naslouchat. "Po tom všem špatném, co jsi kdy udělal, já v tebe pořád věžím, Klausi."
Překvapeně jsem sledovala dění přede mnou. Dole si povídal Klaus s tou blonďatou dívkou.

Waiting for you

12. června 2016 v 21:46 | Any
Název: Waiting for you
Překlad: Čekání na tebe
Pár: Bonnie a Damon (Bamon)
Děj: Příběh začíná, když se Bonnie obětuje pro Damona. Díky tomu se vrátí zpět. Od této chvíle se všechno mění.
Dostává se zpět do roku 2015. Žádný rok1994. Měl by být šťastný. Měl by být radostí bez sebe, ale není. Protože Bonnie, ta otravná malá čarodějka není s ním. A z nějakého důvodu Damonovi šíleně chybí. Chce Bon znovu na své straně a udělá cokoliv, co je v jeho silách, aby ji tam dostal. I když to znamenáod sebe odtlačit člověka, kterého miloval více než cokoliv jiného na světě. Bonnie je přece jeho kamarádka. Ale starají se o sebe přátelé tak moc? Jde být ochotný odehnat osobu, kterou považoval za svou pravou lásku, pouze kvůli kamarádce?
To vše se dozvíš v této povídce! :)
Počet kapitol: 26

KAPITOLY 17/26

I can't love them both- 1.kapitola

11. června 2016 v 17:36 | Any
Tak konečně přidávám první kapitolku této povídky! :)
1.kapitola- Původní rodina

Seděla jsem ve svém pokoji a prohlížela si fotku, kde jsem byla s tetou Jennou. Spokojeně jsme se tam smály.
Musela jsem tou dobou být v prvním ročníku. Pak jsem se podívala na další fotku. Měla jsem tam uniformu roztleskávačky, vedle mě byli rodiče. Po tváři mi stekla slza.

Vím, že teď na mě možná nebudete hrdí, ale je to jediný způsob, jak ostatní ochránit, zašeptala jsem. Setřela jsem si slzy a položila tašku se sbalenými věcmi vedle postele.
Povzdechla jsem si a lehla si. Celou noc jsem nemohla usnout, pořád jsem se budila, vůbec jsem se netěšila na ráno.

Další den, chvíli před desátou, jsem už stála připravená ve svém pokoji a čekala na Klause. Rozhodla jsem se o Klausovi a mém odchodu s ním nikomu neříkat.

Nikdy by mě nepustili, lepší bude, když jim napíšu, až budu daleko tady odsud. Na stolku jsem si všimla fotky se Stefanem. Když jsem viděla, jak jsme kdysi byli šťastní, musela jsem se usmát. Třeba se k sobě jednoho dne vrátíme. Povzdechla jsem si, věděla jsem, že je to nemožné.

In All My Years- 8.kapitola

7. června 2016 v 13:37 | Any
Ahojte! :) Dnes přidávám ddalší kapitolku této povídky! :) Doufám, že si ji užijete. :)
8.kapitola- Nutkání přejít na druhou stranu

Po konečně vydařeném spánku jsem vyskočila z postele. Seběhla jsem dolů, cítila jsem se mnohem svěžeji než obvykle. Vzala jsem si banán, krabici mléka a med. Rozhodla jsem se si udělat smoothie. Jeremy vešel do kuchyně a překvapeně mě sledoval.

"Dobré ráno," usmála jsem se.

"Proč jsi tak šťastná?" Divil se, když si vyndal cereálie.

"Proč bych neměla? Žiju v úžasném domě s mým skvělým bratrem a mám fantastické přátele."

Zíral na mě, několikrát zamrkal, "ty jsi opilá?" Zeptal se vážným tonem.

"Ne, nejsem opilá!" Zvýšila jsem hlas a nalila si smoothie do skleničky. Skoro jsem ho vypila na jeden zátah.
"Nezapomeň, že dneska jdeme na oběd. Půjdeme v 11.30, souhlasíš?"

Always and Forever- 8.kapitola

3. června 2016 v 20:52 | Any
Tak další kapitolka! :) Každé hodnocneí potěší. :)
8.kapitola- Sbohem, ať už jsi kdekoliv

Pevně jsem si uvázala vlasy do culíku a zapnula šaty. Rychle jsem si setřela další slzy, které se mi opět hromadily na tvářích. Zhluboka jsem se nadechla a opustila pokoj. Dnes je ten příšerný den, kdy se naposled rozloučím s mou kamarádkou.

Dorazila jsem na místo. Byli tam skoro všichni. Stefan, Damon, Caroline, Jeremy, Alaric, Tyler, Matt a Bonnein táta. Stáli v půlkruhu okolo jejího hrobu. Jediné co mě překvapilo bylo, že jsem nikde neviděla její matku. Spatřila jsem faráře, jak jde směrem k nám.
Zastavil se před hrobem a začal mluvit. "Mílí přátelé," polkl. "Sešli jsme se tady, abychom naposledy vzdali poklonu naší vzorné dceři a úžasné kamarádce, Bonnie Bennetové."