Červenec 2016

Always and Forever- 11.kapitola

31. července 2016 v 15:46 | Any

11.kapitola- Přeměna

Těžce jsem otevřela oči. Ležela jsem na nějaké pohovce, nechápavě jsem se na sebe podívala. Tričko jsem měla od krve, džíny roztrhané. Rozhlížela jsem se okolo, kde to jsem?
Rychle jsem se posadila. Zaslechla jsem nějaké kroky. Jak je možné, že slyším takhle dobře, když nikoho nevidím?

Hodiny začaly příšerně tikat, vedle někdo zapnul vodu, někdo si zrovna sundal pantofle. Co se mi to děje? Začala se mi motat hlava. Pevně jsem se za ní uchopila.

"Ach, jak ráda tě znovu vidím." Zvedla jsem hlavu. Stála přede mnou v celé své kráse, na tváři triumfální úsměv.
"Katherine," zašeptala jsem. "Co se to se mnou děje?" Nechápavě jsem se na ní podívala. Pobaveně na mě mrkla, "měla jsi nehodu." Začala předstírat smutek.

The Awakening- 7.kapitola

30. července 2016 v 12:00 | Any

7.kapitola- Zlomená srdce

Stála jsem u okna našeho společného pokoje a přemýšlela nad tím vším, co se stalo. Měla jsem strach, nevěděla jsem, jak dlouho tu ještě vydržím. Tady jsme měla být v bezpečí, ale Klaus mě zamýšlel zabít. Copak je tohle to bezpečí?

Uvědomovala jsem si, že tady už být nemůžu. Obklopovala mě nejistota a strach. Ale kam teď půjdu? Všude jinde bude asi bezpečněji než tady. Musím něco rychle udělat. Vzala jsem svůj mobil a napsala osobě, která mi byla nejblíž.

Waiting for you- 2.kapitola

29. července 2016 v 15:15 | Any
Tak dneska přidávám druhou kapitolu z této povídky. Jsem moc zvědavá na vaše názory, takže za ně rovnou předem děkuju. :)


2.kapitola- Její srdcervoucí úsměv

Všichni v místnosti ztuhli. Elenino tělo ztuhlo. Začala vypouštět přiškrcené vzlyky, když muž, kterého milovala, řekl jméno jiné ženy.
 
"Kde je Bonnie? Kde je?" Zaječel Damon.

Každý vypadal zmateně. Každý v místnosti byl šokován. Trhl sebou, když se pokusil se posadit. Ta bolest byla tak silná. Seděl ve své posteli. Jeho zvedající se tělo mu téměř vyrazilo dech.

"Damone, podívej se na mě. Soustřeď se," promluvila Elena zoufale. Damon se znovu rozhlédl po místnosti. Hledal její obličej. Hledal její zelené oči a krátké hnědé vlasy. Ne, ne, ne, nebyla tam. Vypustil hlasité proklínání.

"Kde je?! Musela sem přijít se mnou! Musela!" Zakřičel Damon.

I can't love them both- 3.kapitola

28. července 2016 v 9:42 | Any

3.kapitola- Staří známí

Otevřela jsem oči a rozespale se posadila na posteli. Spala jsem opět v Klausovo ložnici, naštěstí sama, protože Klaus tady nebyl.
Podívala jsem se na hodiny, bylo devět hodin. Nejvyšší čas vstávat, pomyslela jsem si.

Z tašky jsem si vyndala modré džíny a upnuté černé třičko s dlouhým rukávem. Vydala jsem se do koupelny a rozčesala si vlasy. Pak jsem se trochu nalíčila, jenom jemně a opustila koupelnu.

Mou pozornost si získal bílý papírek, který ležel na nočním stolku. Zvědavě jsem si ho vzala a přečetla.

Dneska mám jednu důležitou práci mimo město. Vrátím se večer. Buď opatrná a neprováděj nějakou hloupost. Víš co by následovalo.
Klaus

In All My Years- 10.kapitola

27. července 2016 v 10:43 | Any

10.kapitola- Upírské začátky

Probudila jsem se v místnosti, kterou jsem nepoznávala. Seděla jsem na nepohodlné židli a všechno bylo rozmazané.

"Skvěle, jsi vzhůru," promluvil známý hlas, můj hlas. "Nakrmit tě upíří krví byl mazaný trik, uznávám, že jsem s tím nepočítala."

"Kde to jsem?" Zeptala jsem se, můj hlas byl sotva jako šepot.

"V mém hotelovém pokoji. Chtěla jsem tě zabít, ale překvapila jsi mě něčím mnohem lepším. Jsi v přeměně."

"Jsem- jsem mrtvá?" Vykoktala jsem.

A Marriage Most Convenient

18. července 2016 v 13:32 | Any

Hermiona přišla o všechno, když se rozvedla. Draco ve třiceti vše ztratí, pokud se neožení. Jejich manželství by bylo perfektní, dalo by se dokonce říci nejvýhodnější. Její dcera vypadala jako on, ačkoli často přemýšlel, proč tomu tak bylo.
Název: A Marriage Most Convenient
Překlad: Nejvýhodnější manželství
Pár: Draco a Hermiona (Dramione)
Děj: Hermiona Grangerová už zažila špatné manželství, a tak už ani nehledala žádné jiné, nicméně když ji její manžel opustil, tak jí také zanechal spoustu dluhů. Pokud si chce udržet svůj domov a byznys, musí rychle sehnat nějaké peníze.
Playboye Draca Malfoye nikdy nezajímalo, jestli se někdy vůbec ožení, nicméně jeho třicáté narozeniny už klepou na dveře a děsivá pravda mu pohlíží do obličeje... Musí se oženit a to brzy, pokud chce zdětit rodinné jmění a otcův byznys.
A z toho důvodu se Draco Malfoy a Hermiona Grangerová rozhodli udělat obchodní dohodu, nebo jinými slovy, nejvíce vyhovující manželství. Kdyby si ho vzala, tak by mohl zdětit rodinný majetek. Kdyby si ji vzal on, tak by si mohla udržet své živobytí, dům... a svou dceru? Moment... Věděl Draco, že má dceru? A proč mela šedé oči, blonďaté vlasy a tal hrozně moc se mu podobala?
Počet kapitol: 54
Originál: https://www.fanfiction.net/s/5458618/1/A-Marriage-Most-Convenient
Poznámka: Slíbená povídka ze světa HP je tu! :) Dooufám, že se bude líbit. S překladem začnu na konci července, jakmile se vrátím z dovolené. Nezapomeňte mi prosím napsat své názory na ni. Jsem moc zvědavá! :)

KAPITOLY 7/54

Always and Forever- 10.kapitola

17. července 2016 v 12:17 | Any

10.kapitola- Při soumraku

Celou noc mě pronásledovaly příšerné sny. Spala jsem s Klausem a pak se tam objevil Stefan a řekl, že už mě nikdy nechce vidět a že jsem obyčejná děvka.
S trhnutím jsem otevřela oči. Stefan, vzpomněla jsem si. Podívala jsem se na budík. Jsou tři odpoledne.

Rychle jsem vstala z postele, rozčesala si vlasy a šla ke skříni. Vzala jsem si tmavě modré džíny, bíle tričko a černou lehčí bundu.
Upravila jsem si řasenku a vydala se po schodech dolů.

"Eleno," promluvil Alaric. Ležel na gauči a díval se na televizi. "Ahoj," usmála jsem se.
"Kdy ses vrátila?" Podíval se na mě překvapeně. "Caroline tě sháněla.

Přikývla jsem, "ano, vím o tom, ale už ráno mě našla." Ztlumil televizi a překvapeně se na mě podíval, "a kam vlastně jdeš?"

Povzdechla jsem si, "za Stefanem, potřebuju si s ním promluvit." Přikývl. "Tak ahoj," rozloučila jsem se.
Rychle jsem za sebou zavřela dveře a rozeběhla se ke svému autu. Nastartovala jsem. Ještě jednou jsem se ohlédla na náš rodinný barák a vyrazila.

The Awakening- 6.kapitola

12. července 2016 v 22:30 | Any

6.kapitola- Stojím při tobě

Elijah se postavil a pokoušel se chovat, jako by se vůbec nic nedělo. Pozorně jsem se podívala na jeho kousnutí na krku.
"Tohle je hrozný, Elijahi. Musím ti to alespoň vyčistit. Potom tě odvezu, nedovolím, aby se ti něco stalo."

Elijah si povzdechl, "Eleno, já jsem Původní, zvládnu to." Rozhodně se otočil směrem ke svému autu.
Pevně jsem ho chytla za ruku. Překvapeně se na mě otočil a tázavě se mi zadíval do očí. "Prosím, nech mě ti pomoci. Svým způsobem jsem tě do toho dostala já, tak mě nech ti trochu pomoct."

Povzdechl si a nakonec jsme se vydali do opuštěné chatky, která byla poblíž. Elijah se cestou lehce zamotal. "Já jsem ti to říkala," nemohla jsem si odpustit tu poznámku.

Pomalu si lehl do staré postele. Sice vypadala, že se každou chvíli rozsype, ale překvapivě zatím držela.
Nechala jsem ho tam a odešla ven k řece. Voda byla studená, a tak jsem se do ní rozhodla namočit šátek.

Když jsem se vrátila, Elijah pořád ležel na posteli, ale měl zavřené oči. Povzdechla jsem si a vlezla jsem na jednu stranu postele a přiložila mu mokrý šátek na čelo. Všimla jsem si, že má pootevřené oči a stěží mě pozoruje.

Waiting for you- 1.kapitola

11. července 2016 v 10:00 | Any
Tak konečně je tady první kapitolka z tohoto nového překladu! :) Prosím nezapomeňte komentovat, vždy mě vaše komentáře moc těší a vážím si jich.


1.kapitola- Návrat domů

1994
"Bonnie, co to děláš?" Zakřičel Damon. Panika byla slyšet v jeho hlase. Podíval se na ženu před ním. Zakroutila hlavou, slzy se hromadily v jejích očích. Pořád držela Kaie při zemi pomocí nějaké své magie. Slábla a oba dva to věděli.

"Ty se vrátíš zpátky, Damone! Ne já," zakřičela do větru, který se náhle začal zvedat. Damonovy oči se rozšířily. Došlo mu to. Ne. Ne. Ne. Honilo se mu hlavou.

"Ne! Vrátime se zpátky společně! Oba z nás, k těm, které milujeme!" Zakřičel Damon. Bonnie opět vypadala, jako by se měla rozpadnout. Slzy ji zaplavily, ale přinutila se je zastavit. Pláč ji rozptyloval a Damona musela dostat pryč.

I can't love them both- 2.kapitola

7. července 2016 v 21:46 | Any

2.kapitola- Každý má v sobě něco dobrého

Seděla jsem v autě vedle Klause. Měli jsme namířeno do dalšího tábora vlkodlaků. Znovu jsem se zakousla do svého hamburgeru, který mi Klaus sehnal cestou na benzínce.
Celou dobu jsme byli potichu, neměli jsme se o čem bavit. Klaus vjel autem do lesa a na kraji cesty zastavil.

Nemusel mě ani vyzývat, pochopila jsem, že musím vystoupit. Následovala jsem ho hluboko do lesa. Cestou se ozývala spousta podivných zvuků, bylo to sice zvláštní, ale raději jsem se držela v blízkosti Klause.

Z dálky jsem spatřila plápolat oheň. Nejspíš už tam budeme, pomyslela jsem si. Byl to opravdu rozlehlý areál, bylo tam jedno ohniště a v okolí několik dřevěných chatek. Pohybovalo se tam přibližně deset lidí, byli to muži i ženy.