Always and Forever- 9.kapitola

2. července 2016 v 14:28 | Any
9.kapitola- Každý někdy dělá chyby

"Dáš si?" Zeptal se Elijah a vzal ze stolku skleničku vína. Přikývla jsem, "děkuji." Pousmál se.


Spatřila jsem, jak k nám jde nějaká dívka. Měla dlouhé hnědé vlasy, výrazné rty a krásnou postavu. Byla oblečená v červených dlouhých šatech. Vypadala fantasticky.

Došla až k nám. Jemně se usmála na Elijahe, ale když se její pohled zaměřil na mě, její úsměv se vytratil.
"To je Elena," zareagoval pohotově Elijah. "A tohle Hayley," ukázal na brunetku. "Těší mě," natáhla jsem svou ruku.

Jenom se na ni pohrdavě podívala a nijak nezareagovala. Nakonec jsem jí trapně posunula zpátky.
"Já tě znám," promluvila. Nechápavě jsem se na ni podívala. "Jsi Tylerova kamarádka."


Povytáhla jsem obočí, "a odkud znáš Tylera?" Usmála se, "Tyler je můj dobrý přítel," povzdechla si, "vlastně jsem sem přijela kvůli němu."

Její pohled se zastavil na Tylerovi, pořád ještě tancoval s Caroline. "Elijahi," usmála se a podala mu svou ruku.
"Když nás teď omluvíš." Elijah přijal její ruku, omluvně se na mě podíval a odešel s ní na taneční parket.

Znovu jsem se napila ze skleničky, kterou mi podal Elijah a sledovala jsem, jak spolu tancovali. Vypadali tak šťastně.
Upřímně nechápu, co na té Hayley vůbec vidí, vždyť je to taková nepříjemná manipulátorská mrcha. Každopádně Elijah to tak neviděl, v její přítomnosti se očividně cítil báječně.

"Ale, naše krásná dvojnice je opět sama?" Nadskočila jsem. Cítila jsem jeho teplý dech, když mi šeptal do ucha, "Klausi," zašeptala jsem.

"Vidím, že už si poznala Hayley." Přikývla jsem. "A co je ona vlastně zač?" Podíval se na Hayley s Elijahem a ušklíbl se, "je vlčice."

Povzdechla jsem si, "tak proto zná Tylera." Přikývl. Chudák Tyler, pomyslela jsem si.
"Drink?" Usmál se Klaus. Pokrčil jsem rameny, "myslím, že jeden mi neuškodí." Ušklíbl se. "Co?" Divila jsem se.

Zakroutil hlavou, "ale nic."
"Já nejsem blbá, Klausi!" Upozornila jsem ho ze srandy. Povytáhl obočí, "myslíš?" Přikývla jsem. "Protože kdybys opravdu nebyla, tak netrávíš čas se mnou.

"Ne!" Zdůraznila jsem, "jsem tady, protože sama chci. Kdybych nechtěla, tak už dávno odejdu." Pevně uchopil mou ruku a zase mě vedl na taneční parket. Přikývla jsem.

Uchopila jsem ho okolo krku a pomalu jsme začali tancovat, protože právě hráli ploužák. Neuniklo mi, jak divně nás Elijah s Hayley pozorovali. Pousmála jsem se nad tím, ani nevím proč, ale potěšilo mě to.

Klaus se nečekaně zastavil a vedl mě skrz dav neznámo kam. "Kam to jdeme?" Zeptala jsem se pobaveně. Neodpověděl a šel dál. Prošli jsme snad skoro celý parket a došli ke schodům. Váhavě jsem ho následovala nahoru.

Dlouhou chodbou jsme dorazili do velké ložnice. "Co tady dělám?" Zeptala jsem se překvapeně. Neodpovídal. Stál přede mnou a díval se z okna ven. "Klausi?"

Pomalu jsem se přibližovala k němu, stál a vůbec se nehýbal. Najednou se otočil a puužítím upíří rychlosti mě svým tělem přišpendlil na zeď za mnou.

Vyděšeně jsem se na něj podívala, díval se mi pevně do očí. Než jsem se stačila vzpamatovat, jeho rty se drsně přilepily na ty mé. Začal mě horlivě líbat. Trochu jsem se uvolnila a položila ruce na jeho hruď.

Líbal šíleně zběsile. Uchopil ramínka mých šatů a strhl je ze mě. Odhodil je dolů na podlahu. Rychle si sundal košili. Jeho polibky se přesunuly na můj krk. Cítila jsem se tak uvolněná.
Jeho ruce se přemístily na má zada. Rozepl mou podprsenku. Zvedl mě. Omotala jsem mu ruce okolo pasu a nechávala se dál líbat.

Rychle se se mnou přesunul na postel. Bez zaváhání mě na ni položil. Dopadla jsem na záda a sledovala ho. Stál před postelí. Samolibě se ušklíbl a začal si sundavat kalhoty.

Zhluboka jsem se nadechla a čekala. Ucítila jsem jeho tělo, jak se pevně přitisklo na mé. Cítila jsem se jako v sedmém nebi. Takhle jsem se už dlouho nebavila a jednoznačně to bylo to, co jsem potřebovala.

- - - - - - - - - - - -
Ležela jsem na pohodlné a prostorné posteli. "Eleno?" Zaslechla jsem nějaký hlas. Těžce jsem otevřela oči. Elijah. Přede mnou stál Elijah.

Chtěla jsem se zvednout, ale uvědomila jsem si, že jsem nahá. Rychle jsem kolem sebe omotala deku. Příšerně mě bolela hlava.
"Ach můj bože," zakroutila jsem hlavou, "to není možné, my, my jsme spolu spali..."

Zakroutil hlavou, "ne, uklidni se. Nebyli jsme spolu," přesvědčoval mě. "Tohle bych neudělal." Chytla jsem se za hlavu, "ale tak co se to stalo?" Snažila jsem se si vzpomenout, ale nemohla jsem. Už při pouhém pomyšlení mě rozbolela hlava.

Elijah si povzdechl, "no vlastně to byl Klaus." Všechno se začínalo vracet. Elijah tancoval s tou dívkou, s Hayley. Pak jsem se znovu napila.
Začala jsem se bavit s Klausem. Tancovali jsme, pak jsem s ním odešla nahoru a začal mě... "Ne! To není možný."

Zalapala jsem po dechu, "já jsem se s ním vyspala." Chytla jsem se za hlavu, "to se nemělo stát."

"Kolik je?" Podíval se na hodinky. "Sedm." Vykulila jsem oči, "Caroline, musí mě hledat..."
Dveře se otevřely a dovntř vešel Tyler. "Eleno, já.." Překvapeně se na mě podíval. "Skvělé, našel jsi ji." Elijah přikývl.

"Zavezu ji domu, není ve stavu řídit." Tyler přikývl a rychle odešel z pokoje. "Elijahi, to nemusíš, já..."

Zakroutil hlavou, "ne, to je v pořádku." Povzdechla jsem si. Požádala jsem ho, aby na chvíli odešel, abych se mohla obléci.
Dávala jsem si na sebe šaty. Měly rozervaná ramínka. A na zádech jsem měla také několik děr od škrábanců.

Sešla jsem ke schodišti, kde už na mě čekal Elijah. Podíval se na mé roztrhané šaty a sundal si svůj kabát.
Bez zaváhání mi ho podal. Poděkovala jsem mu a dala si ho na své krátké a úplně zničené šaty. Byl příjemně teplý. A krásně voněl. Obmotala jsem si ho těsněji okolo těla.

Posadili jsme se do jeho tmavého auta a vyrazili. Sledovala jsem ho, byl zticha, nic neříkal. Ani letmo se na mě nepodíval.
Zastavil před mým domem, "děkuju ti," vypadlo ze mě. Přikývl. "Sbohem Eleno."

Polkla jsem, "sbohem Elijahi." Chtěla jsem mu vrátil kabát, ale zakroutil hlavou. "Mám jich dost, nechej si ho."
Přikývla jsem a rychle vystoupila z auta. Šla jsem pomalu ke dveřím, když jsem se otočila, Elijah už tam nebyl.

Dveře se přímo předemnou otevřely a ven vyšla Caroline. Už byla převlečená do normálního oblečení, i nalíčená byla jako obvykle.
A já jsem tady stála s roztrhanými šaty, rozcuchanými vlasy a Elijahovo kabátem. Vztekle se řítila směrem ke mně.

Na tváři mi přistála silná facka. "Jak jsi mohla?" Vykřikla. Chytla jsem se za tvář, bolelo to. "Car, já..."

Přestaň!" Zastavila mě. "Nechci poslouchat tvé další lži." Povzdechla jsem si, "myslím to vážně, opravdu jsem nechtěla..."

"Vykašlat se na mě a nechat mě tam? No jasně, to opravdu nebyl tvůj záměr. Vždyť Elena je ta dokonalá nesobecká bytost. Nevinná Elena."

Překvapeně jsem se na ni podívala, "a nic jiného?" Zakroutila hlavou, "co by mělo být jiného?"
"Ne, nic." Přikývla.
Takže o ničem jiném neví, ulevilo se mi. Rychle jsem se rozběhla ke dveřím do domu.

Nechápavě se na mě podívala. "Eleno."
"Promiň, musím jít." Naštvaně zakroutila hlavou.

Vyběhla jsem rychle do schodů a zavřela se ve svém pokoji. Postavila jsem se před zrcadlo. Pomalu jsem si sundala kabát a šaty.
Prohlížela jsem si své tělo. Na zádech jsem měla několik škrábanců. Povzdechla jsem si, jak jsem tohle mohla udělat?
Po tváři mi stekla slza, cítila jsem se být tak špinavá, měla jsem ze sebe hrozný pocit. Jak jsem se proboha mohla vyspat s Klausem?

Rozhodla jsem se jít osprchovat. Dala jsem si horkou sprchu, pokoušela jsem se ze svého těla smýt veškeré stopy po jeho dotecích, ale marně.
To snad není možný, že jsem něco takového udělala. Ale stalo se to. Z koupelny jsem se natáhla do postele a znovu přemýšlela nad vším tím, co se stalo.

Bonnie je mrtvá mojí vinou a to, že jsem spala s Klausem taky. Povzdechla jsem si. Celé jsem to pokazila.

Všimla jsem si Elijahovo kabátu, jak leží přede mnou. Posadila jsem se a opatrně jsem ho sevřela. Chvíli jsem se na něj dívala, pak si k němu pomalu čuchla.
Voněl stejně jako on. Také tak příjemně. Rychle jsem ho položila do skříně a znovu se natáhla.


Těch všech událostí bylo za poslední dobu až příliš. Sice bylo ráno, ale rozhodla jsem se si jít lehnout. Zamkla jsem dveře a vrátila se zpět do postele. Po chvíli se mi podařilo usnout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama