Mudblood or Slytherin Princess- 7.kapitola

3. července 2016 v 23:10 | Any
Ahojte! :) Tak po hodně dlouhé době je tady další kapitolka z této povídky. :) Moc prosím, napište mi, co si o ní myslíte, protože mě absolutně nebaví překládat. Pokud tu bude někdo, kdo o ni stojí, tak budu pokračovat, ale pokud ne, tak možná časem třeba přidám nějaký ten díl. :)
Prosím, ozvěte se mi. :) Je to důležité. A omlouvám se, že je tak krátká, ale v originálu už tak byla. :)


Tu noc před začátkem školy jsem byla ve své ložnici na Malfoyově panství a balila jsem si své věci. Ozvalo se zaklepání na mé dveře.
"Dále," zareagovala jsem. Dveře se otevřely a Draco vešel dovnitř.

"Trvá ti to sakra hodně dlouho," divil se.

"Starej se o sebe," odpověděla jsem naštvaně, když jsem do kufru dávala všechny své vlasové pomůcky. Zabere mi hodně dlouho se postarat, aby mé vlasy vypadaly takhle dobře. Kdybych je každý den neupravovala, vrátily by se do toho svého původního huňatého příšerného stavu.


"Moji rodiče jsou pořád nadšení z toho komplimentu, který jsi jim udělala," řekl Draco s trochou mrzutostí v hlase.

"No je to pravda. Jsou pro mě jako mí rodiče. A nedělej si starosti, Drakie. Nezůstane to tak, i kdybychom spolu souložili," pokračovala jsem a ušklíbla se, když jsem si všimla, že ztuhnul.

"Jen si dělám srandu, hned to tak neber. Pokud jsi na tyhle výstřední nesmysly," pokrčila jsem rameny, poté jsme se pokusila zapnout kufr. Milovala jsem si s ním zahrávat. Ale nadruhou stranu jsem i přemýšlela o spaní s nim.

"Já být tebou, tak bych už radši přestal, protože jsem taky hodně dobrý ve svádění," ušklíbl se.

"Jsem si jistá, že to opravdu jsi, Draco," řekla jsem sarkasticky. Další co jsem věděla bylo, že stál za mnou. Ztuhla jsem, když jsem jeho horký dech ucítila na krku. Odstranil pryč mé vlasy a jemně olizoval můj krk, začala jsem tak díky němu sténat. Automaticky se zastavil a odešel pryč z mého pokoje.

Roztřeseně jsem se nadechla, stále jsem na krku cítila brnění. Zatracený svůdník! Věděla jsem, že nepůjdu toho získat víc, tak jsem raději pokračovala s balením.

Za hodinu jsme Draco, já a jeho rodiče stáli v obývacím pokoji. Draco se na mě ušklíbl a já jsem raději sklopila pohled k zemi.

Chytli jsme se za ruce, ucítila jsem ten známý pocit, byl pro mě jako nějaký přízrak.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 22. července 2016 v 13:28 | Reagovat

Pokračuj v překládání dál je to úžasná povidka a taky se omlouvám že to píšu tak pozdě od vydání nové kapitoly, ale někdy si prostě nevšimnou že už to má pokračování. :)

2 bambule bambule | 25. ledna 2017 v 15:00 | Reagovat

Určitě pokračuj!! Fakt super! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama