Waiting for you- 1.kapitola

11. července 2016 v 10:00 | Any
Tak konečně je tady první kapitolka z tohoto nového překladu! :) Prosím nezapomeňte komentovat, vždy mě vaše komentáře moc těší a vážím si jich.


1.kapitola- Návrat domů

1994
"Bonnie, co to děláš?" Zakřičel Damon. Panika byla slyšet v jeho hlase. Podíval se na ženu před ním. Zakroutila hlavou, slzy se hromadily v jejích očích. Pořád držela Kaie při zemi pomocí nějaké své magie. Slábla a oba dva to věděli.

"Ty se vrátíš zpátky, Damone! Ne já," zakřičela do větru, který se náhle začal zvedat. Damonovy oči se rozšířily. Došlo mu to. Ne. Ne. Ne. Honilo se mu hlavou.

"Ne! Vrátime se zpátky společně! Oba z nás, k těm, které milujeme!" Zakřičel Damon. Bonnie opět vypadala, jako by se měla rozpadnout. Slzy ji zaplavily, ale přinutila se je zastavit. Pláč ji rozptyloval a Damona musela dostat pryč.


Měla věc, která by ho mohla vzít domů. Musela důvěřovat sama sobě, že bude schopná Kaie udržet na místě a dát Damonovi tu věc. Věřila si. Nepotřebovala udělat nic jiného než tohle. Použila jednu ruku, aby to mohla vyndat z kapsy.

Ani ne za pět sekund později její magie zeslábla a Kai se začal probírat. Ztratila nad ním moc. Neměla žádný čas. Kai se zvedal a šel k ní. Damon byl pořád slabý na zemi, ale pokoušel se postavit na nohy.

Bonnie nechala spadnout slzu předtím, než mu hodila objekt. Přistál v Damonovo rukách. Byl to reflex ho chytit.
Nechtěl ho. Pokoušel se ho odhodit, ale světlo na něj sestupovalo. Vítr se zvětšoval a Damon byl připoutaný k objektu.

"Řekni Jeremymu, že ho vždycky budu milovat!" Zakřičela Bonnie. Damon jí chtěl říct, že mu to bude moct říct sama, ale ta slova nevyšla.

Kai se nějak dostal k Damonovi. Přiblížil se k objektu. Naposledy viděl Bonniin obličej. Usmívala se, když byl vtažen zpátky do roku 2015. Opouští jí v minulosti na 21 let.

2015
Damon bolestivě dopadl na zem. Slyšel nějaké zabručení. Otevřel oči, viděl obličej, který ho překvapeně a také vyděšeně pozoruje. Pak se jeho oči obrátily v sloup a byl v bezvědomí.

"Damone! Damone, slyšíš mě?" Řekl zuřivě nějaký hlas. Rozpoznal, že to byla dívka, ale nemohl zjistit která. Zasténal.
Dívka třásla s jeho rukou. Plakala. Slyšel, jak byl její hlas tlumený slzami. Pokusil se otevřít oči. Soustředil se, ale nemohl. Neposlouchaly ho. Jeho vlastní tělo mu připadalo příliš těžké. Jako obrovský kámen. Nemohl se pohnout.

Třásl se mnohem více a nemohl si pomoct a musel otevřít oči. Otevřel je kvůli bolesti. Měl bolesti, když s ním ta osoba třásla.

Osoba vypustila hlasitý povzdechnutí. Pohybovali se okolo a obličeje se tak dostaly do jeho zorného úhlu.

Pokusil se znovu zaměřit. Brunetka zrovna přišla do jeho zorného úhlu. Pak spatřil nějakou blondýnu a někoho dalšího s hnědými vlasy. Ale tentokrát to byl muž.

"Damone?" Zeptal se. Damonovo celé tělo ztuhlo. Stefan. To byl Stefan. Poznal by ten hlas úplně kdekoliv. Konečně viděl pořádně.

Viděl. Předtím než mohl cokoliv udělat, Stefan obmotal ruce okolo jeho bolestivého těla. I přes tu bolest se přinutil a ovinul ruce okolo svého malého bratříčka.

"Můj malý bratr, chyběl jsi mi," zašeptal. Stefan byl přemožen několika náhlými slzami. Stejně tak Damon. Mysleli si, že už se nikdy neuvidí, ale všechno bylo jinak.

Stefan se konečně odtáhl. Damon se rozhlédl po místnosti. Zdálo se, že je ve svém pokoji. Viděl Caroline, Enza a-

Damonovy myšlenky byly přerušeny rty, které se přitiskly na ty jeho. Nevěděl, jak jinak zareagovat, a tak toho člověka od sebe odtlačil. Tou osobou byla Elena.
Její oči byly červený a nateklý a teď... Teď vypadaly tak zraněně.

"To jsem já, Damone. Ty si mě nepamatuješ?" Zadrhla se Elena. Slzy volně stékaly po jejích tvářích.

Vzpomínal si. Samozřejmě, že si ji pamatoval. Ale myslel jen na jedno. Na jedinou osobu. Na které mu v této chvíli záleželo mnohem víc než na komkoliv v téhle místnosti.
Stefan, Caroline, Enzo a Elena. Všichni tady byli. Ale ona ne.

"Bonnie," řekl Damon. Hlasitě a jednoznačně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vikina Vikina | Web | 11. července 2016 v 10:11 | Reagovat

Zaujímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama