A Marriage Most Convenient- 1.kapitola

3. srpna 2016 v 17:15 | Any
Tak dneska přidávám první kapitolku k této Dramione povídce! :)
Varování: Tento díl je spíš od 15, ale myslím, že i ty mladší to neodradí od přečtení :D Znám sebe před pár lety. :D Tak si ji užijte a budu ráda za každý komentář, protože to pak dá sílu k dalšímu překlaadu. :D :)


1.Kapitola: Prolog- O 4 roky a devět měsíců dříve

"Omlouvám se, nevěděl jsem, že tady někdo je," řekl Draco Malfoy, když vešel do místnosti v domě Marcuse Flinta, u které si myslel, že je prázdná. Místnost byla tmavá, jediné světlo v ní bylo měsíční a procházelo přes okno díky roztaženým závěsům, které přidržovala ta žena. Když ho zaslechla, tak povolila své sevření a nechala tak závěsy se posunout.

"Ne, to je v pořádku, už půjdu," řekla rychle. Procházela okolo velkého kulečníkovýho stolu, když se Draco posadil na židli kousek od krbu.

"Můžeš tu zůstat. Byla jsi tady první, ale pokud ti to nevadí, tak se tady na chvíli také zdržím." Z očí si sundal svou černou masku a jednoduše ji nechal dopadnout na zem. V druhé ruce měl drink, ze kterého se pořádně napil a řekl, "nesnáším tyhle věci, ty také?"
 
"A co? Maškarní?" Zeptala se.


"Jo, to je přesně to, co jsem myslel," odpověděl. Vypil zbytek drinku. Nohy si zkřížil v kotnících a sledoval, jak žena v bílých plesových šatech přešla do druhé části místnosti. Ohmatala kulečníkové tyče visící na zdi.
"Víš, viděl jsem tě už dříve v tanečním sále," řekl jí.

Překvapeně se na něj přes rameno podívala, "co prosím?"

"Jen jsem říkal, že už jsem si tě všiml dříve. Zdála ses mi nějaká povědomá. Zmínil jsem se o tom i příteli."
To co opravdu řekl svému kamarádovi Marcusovi Flintovi bylo, že ta žena v bílých plesových šatech, s bílou maskou a dlouhými tmavými vlnitými vlasy, je ta nejhezčí žena v celém panském sídle a to ani nemohl pořádně vidět její tvář. Doufal v nějakou chvíli strávenou s ní osamotě. Když došel do kulečníkového sálu, tak se pouze snažil vyhnout dohazování od své matky, ale místo toho se mu poštěstilo, protože ta žena na něj tady čekala.

Tohle maškarní bylo v mnoha ohledech šaráda. Matka přesvědčila svou kamarádku, aby se ujala takovéhle události, pozvala všechny nečistokrevnější rodiny, aby si jejich užásní synové mohli najít manželky. Bylo mu teprve 25, ale jeho matka už byla nervozní. Pořád mu připomínala, že pokud se neožení do třiceti, tak přijde o celé dědictví. Sídlo, peníze, byznys. Všechno by to pak mohlo připadnout jeho příšernýmu bratranci Talbertovi Malfoyi z důvodu nějaké opravdu příšerné staré magie, kterou jeho pra-pra-pra, (kolikrát ještě pra?) děda dal to své vůle před mnoha stoletími.

Vypadalo to tak, že pokud se muži z rodu Malfoyů do třiceti neožení a do tří let poté nebudou mít žádného dědice, připadne všechno jejich mladému bratranci. Draco samozřejmě měl advokáty, kteří se na tu závěť znovu podívali, ale vše vypadalo v pořádku, a tak byl jenom zmatený. Pořád měl spoustu času. Neměl v plánu se nechat donutit oženit před svým časovým limitem.

A to také neznamenalo, že by si nemohl trochu užít. "Tak jaké je tvoje jméno?" Zeptal se.

"Tohle je maškarní ples," odpověděla, ačkolivv to neznělo stydlivě nebo rezervovaně. "Naše identity mají zůstat utajeny, Draco Malfoyi."

"Vídím, že jsem v nevýhodě," odpověděl. Postavil se a vydal se ke kulečníku. Jeden z míčků si schoval do kapsy. "Sundal jsem si masku, takže teď víš, kdo jsem."

"To bych věděla i tak," pousmála se, "tvé vlasy jsou hodně výrazný."

"Kdybych nevěděl, že jsi čistokrevná, tak bych mohl říct kdo jsi, protože tvé vlasy jsou také výrazné." Řekl s nepatrným úsměvem.
Když jí zahlédl, tak si na krátký moment myslel, že by to mohla být jeho nepřítelkyně ze školy, Hermiona Grangerová. Nikdy nikomu neprozradil, že se mu ve škole chvíli líbila. Nebyl žádný důvod věřit, že by sem dnes v noci byla pozvaná, hlavně když věděl, že jeho matka pozvala pouze čistokrevné.

Usmála se a postavila se naproti němu, na druhou stranu kulečníku. Vzala si kulečníkovou kouli a házela si s ní.
"Tady jsou jen čistokrevní, ne?" Zeptala se.

"Přesně tak, což znamená, že jsme všichni tady přátelé, tak mi řekni své jméno," naléhavě ji prosil a vydal se blíže k ní. Úžasně voněla.

Usmála se, "to pravděpodobně z nás všech dělá rodinu." Rozesmál se. Pořád měla v ruce kulečníkovou kouli, ale natáhl se a sebral ji z jejího sevření, jeho prsty pomalu zkoumali její dlaň. Podívala se dolů na jeho ruku a pak nahoru do jeho šedých očí.

"Víš ty co, záhadná ženo," začal zamyšleně, "pokud touhle kulečníkovou koulí zasáhnu všechny ty kuželky a trefím je támhle do té díry," ukázal na díru v rohu místnosti, "tak si budeš muset sundat svou masku. Už nejsem spokojený, že neznám tvé jméno."

"Pokud to nezvládneš, tak co získám?" Zeptala se. Víc se k němu přiblížila. Na krátký moment se podíval dolů na její tělo. Šaty měla přes prsa těsně obtažené, takže její dekolt byl dostatečný a zvedal se s každým jejím nádechem a on tím byl fascinován. Jedním prstem se dotkl jejího ramene, jeho ruka stále držela kulečníkovou kouli. Jeho prst seběhl po celé delce její ruky.

Znovu se jí podíval do obličeje a stoupl si ještě blíž k ní, "co chceš, lásko? Stanov svou cenu. Už znáš mé jméno. Už víš, jak vypadám. Co ještě jen zbývá?"

"Co třeba polibek?" Zeptala se směle.

Ušklíbl se, jedna půllka jeho pusy byla výš než ta druhá a pak se rozesmál. "Tak dobře, lásko, pak tedy vyhraješ."
Zvedl bowlingovou kouli a naklonil se, aby ji mohl odhodit. S hlasitým prásknutím dopadla na zem.
"Minul jsem osmou kuželku, vyhrála jsi. Máš mít svůj polibek."

Hermiona Grangerová nemohla uvěřit, že byla tak drzá a ze všech těch lidí zrovna s Dracem Malfoyem. Nicméně bylo zjevné, že neměl vůbec tušení, kdo je a jak by vlastně jeden polibek mohl uškodit? Vždycky chtěla vědět, jaké to je se s ním líbat a kdy jindy by mohla mít takovouhle příležitost?

Přišla sem se svou kamarádkou Kelly, která byla opravdu čistokrevná. Také sem přišla, protože potřebovala noc pryč od svého manžela. Byla vdaná pouze šest měsíců a už byla nešťastná a nevěděla co si počít. Vzala si podvodníka. Tvrdil jí tolik věcí, aby ji přinutil si ho vzít a ona mu slepě uvěřila každičkou lež. Hlavně tu, když jí řekl, že chce plný dům dětí, protože ona to tak taky chtěla. Takže poslední čtyři měsíce se pořád pokoušeli a pokoušeli, aby otěhotněla, a každý měsíc, když to opět dostala, tak brečela a on ji uklidňoval, kupoval jí dárky a říkal jí, že to zkusí zase příští měsíc. Ten srab.

Dneska ráno mu volala do práce, aby mu řekla, že má ovulaci a potřebuje, aby přišel domů a pracovali na tom, čemu říkali "projekt dítě." Řekl jí, že se staví doma jenom na chvíli na oběd. Rozhodla se ho překvpait a šla do jeho kanceláře a svlékla se do naha. (To je něco, co by normálně nikdy neudělala.)
Tak tam byla, seděla na jeho stole, úplně nahá a trochu zmrzlá, když zazvonil jeho telefon. Musel si ho nechat v šuplíku. Otevřela zásuvku, aby mohla na hovor odpovědět, když to uviděla. "To" byl lékařský účet od mudlovské nemocnice, za proceduru, kterou si nechal udělat před půl rokem, ale ještě měl zapatit za... Za vazektomii. (mužská sterilizace)

Hermiona se začala třást zuřivostí, vztekem a zmatkem. Znovu se podívala na účet, našla datum a zjistila, že procedura byla provedena dva týdny před jejich svatbou. Šest měsíců jí jenom lhal, držel ji, když plakala, říkal jí, že budou mít brzy dítě, ať se nestrachuje a uklidní se. Roztrhala účet na kousky, stále vyzvánějící mobil odhodila proti zdi, vyběhla z místnosti a šla do domu své kamarádky.

Kamarádka ji požádala, ať s ní zajde na tenhle ples a za to všechno, co jí bylo svaté, se rozhodla jít a bavit se, a nechat tak Kevina jít domů a přemýšlet, kde je a stresovat se a čekat. On jí lhal celých šest měsíců, tak co kdyby ona teď lhala jemu.

Mírně se otočila, a tak byl její zadek teď opřený o kulečník. Oběma rukama se odrazila od kulečníku a kroužila okolo něj, s téměř dravým leskem ve svých očích. Draco Malfoy byl velmi pohledný muž. Měl dokonalou stavbu těla, krásné oči, byl vysoký a také velmi chytrý. On pravděpodobně mohl dělat nádherné děti a Hermiona přemýšlela, co by jí její manžel řekl, kdyby k němu přišla a řekla: "Zlato! Hádej, co je nového, jsem konečně těhotná!"

Přiznal by konečně svůj podvod? Vsadila by se, že ne. Jediná věc, která se mohla stát, by bylo, že by konečně mohla mít své dítě, které tak zoufale chtěla. Pokud si nechá ujít tuhle příležitost, tak už možná nikdy jindy žádnou nedostane.

Dál se držela okolo něj a on se i nadále usmíval. "Možná nechci polibek," řekla nakonec.

"Ou... Jdeš pryč od dohody? To není příliš ušlechtilé." Natáhl se a zatahal ji za její dlouhou vlnu vlasů. "Co chceš?"

"Ale, ty nemáš žádné tušení, Draco Malfoyi," promluvila hlubokým chraplavým hlasem. Rozhodla se, že potřebuje skrývat svou identitu, a tak začala se svým hlasem. Nesplnilo by to pak svůj účel, kdyby zjistil kdo je.
Obešel ji, jako kdyby byla nějaká velká divoká kočka a jeho oběť. Jediný problém v této podobnosti byl, že byla víc než ochotna se nechat chytit.

Natáhla prst a přejela s ním po jeho tváři. Povytáhl obočí, "tak mi řekni své podmínky, lásko."

Její srdce bylo jako o život, že byla přesvědčená, že to musel slyšet. Lehce ho posunula, že jeho záda byla opřená o stůl.
Kousla se do spodního rtu, připravená to všechno vzdát, připravená utéct a skrýt se, když tam konečně dosáhl, pokožkou svého palce jemně přejel po jejím rtu, osvobodil ho od jejích zubů a pak řekl, "tak tedy?"

Jeho palec byl pořád kousek od její pusy, a tak natáhla ruku, aby mohla vzít jeho a mírně otočila jejich dlaně a tichým polibkem políbila jeho palec. A pak aktem, který byl čirým šílenstvím a který by nikdy neudělala, kdyby na sobě neměla masku, si dala do pusy hrot jeho palce a začala ho lízat.
Zavřel oči.
"Chci se milovat," řekla konečně a uvolnila jeho palec. Natáhla se, rozepnula si své šaty a nechala je dopadnout na zem. Měla na sobě jenom kalhotky.

Jakmile hedvábná látka přejela přes její nohy, měla potřebu si obmotat ruce okolo prsou. Chtělo se jí křičet, měla strach. Rozvázal si kravatu, odhodil ji na zem, přiblížil se k ní a natáhl se pro její masku.

Zakroutila hlavou. "Tohle je jediná věc, kterou se Draco nikdy nedozvíš. Nebudeš vědět, jak se jmenuju, ani jak vypadám. To jsou mé podmínky."

Jeho oči přejížděly po celém jejím těle, když řekl: "Vodím, jak vypadáš, lásko, ale přijde mi to, jako bys to měla pod kontrolou jen ty. Obrazně řečeno, teď není žádný důvod ke skrývání své identity. Ale jak chceš, uděláme to tvým způsobem. Já tu hru budu hrát, pokud ty také."

Vytáhl hůlku a zamkl dveře. Pak ji odložil na stůll a pomalu se svlékl. Vypadalo to, jako nějaký smyslný erotický sen, když tam stáli proti sobě jen ve spodním prádle, zírali na sebe chvíli, která jim přišla jako nekonečná.

Znovu se k ní natáhl. Rychle couvla zpátky. "Jen tě chci políbit. Masku si můžeš nechat na sobě."

Přikývla. Ruku umístil na zadní část její hlavy a přitáhl si ji pomalu blíž k sobě. Její hruď se pomalu zvedala s každým hlubokám nádechem, který učinila.
Toužil po jejích plných rtech. Toužil je pohltit, vychutnat, otestovat, ovládat a mít. Umístil svou pusu na tu její, byla sladší, než předpokládal. Jeho pusa bojovala s tou její při polibku, který nebyl jemný ani drsný, ale někde mezi tím.

Špicky jejích růžových bradavek se dotkly jeho hrudi a jeho ruka se natáhla, aby mohla sevřít jedno z jejích prsou předtím než jí stiskl bradavku. Pravou rukou držel v jejích buných, dlouhých a kudrnatých kadeřích.
Nemohl uvěřit, že tohle bylo skutečné a že se to opravdu dělo. Vždyť sem sakra přišel jen proto, že byl znuděnej a chtěl být sám, ale teď dostal víc, než si vůbec mohl představit.

Hermionin puls se stále zrychloval. Dracovy ruce byly úplně všude. Cítila se tak, jako nikdy. Nikdy nepocítila tohle své svůdné a erotické já. Bylo to úžasné. Trochu i zakázané, ale bylo jí to úplně jedno.

Než si uvědomila, co se vlastně děje, byli oba nazí a položil ji do luxusního sametu na kulečníkovém stole. Svýma rukama putoval po celém jejím těle, začal na krku, pak se přesunul na prsa, na břicho a pořád klesal níž. Sevřela nohy a téměř mu řekla, ať přestane.

Vycítil její zaváhání a pokud by byl lepší muž, tak by téhle záhadné ženě možná dal šanci couvnout zpět, ale on nebyl svatý. Na tohle bylo příliš pozdě a kdyby opravdu řekla ne, tak by pravděpodobně alespoň ustoupil.

Když jí jeho prsty začaly hladit mezi nohama, jeho pusa na jejích bradavkách, tak si uvědomila, že bylo příliš pozdě začít couvat a tak se sehla a dotkla se jeho pokladu rukou. Byl dlouhý a silný. Zatahovala a přitahovala ho tak, že začal sténat. Zvedl hlavu z jejího poprsí a řekl, "ano lásko, to je užasné."

Zdálo se jí, že všechno jde hrozně rychle, ale vždyť tohle nebylo žádné příšerné rande, tohle nebyla noc s milencem.
Nebyly žádné předehry, bylo to jen dva lidé, kteří to spolu prostě dělali na kulečníkovém stole. Zatahala ho rukou za jeho jemné vlasy a znova ho políbila, silněji a mnohem hladověji.

Rukou přidržoval zadní část její hlavy a drsněji jí vsunul jazyk do pusy, prozkoumal tak každičký její koutek. Chutnala výborně, tak sladce, jako čokoláda s mátou. Zvedl se od její pusy a znovu se vydal dolů. Znovu si činil nárok na její prsa a začal cucat jednu její bradavku. Prohnula se a začala vzdychat.

Prosebně se na ni podíval, "řekni mi prosím své jméno."

Pouze zakroutila odmítavě hlavou. Opřel si koleno mezi její nohy a začal s ní mluvit sprostě. Obvykle tohle přímo nenáviděla, ale když jí Draco Malfoy říkal tyhle sprosťárny během sexu, tak na tom bylo něco osvobozujícího. Nebyla to láska. Nebylo to milování. Bylo to primitivní a přirodní, ale pokud bude mít štěstí, tak by mohla otěhotnět.

Hlavně když řekl: "Sakra... Nemám ochranu! Vezmu si hůlku." Nátáhl se pro ni přes její kyčel. Hermiona zpanikařila, zvedla jeho hůlku a odhodila ji na druhý konec místnosti.

Pak vytáhla stránku z knihy svého manžela a zalhala: "To je dobrý, postarala jsem se o to. Nic se nestane."
Přitlačila ho na záda, políbila ho na hrudi a pak natáhla jednu nohu přes jeho kyčel, sedla si obkročmo přes jeho tělo a plně ho pohltila.
Přitiskla ruce na jeho ramena a začala se na vrcholu jeho těla pohybovat nahoru a dolů. Vše měla pod kontrolou. Prohnul celé své tělo a zásténal rozkoší.

Její hlava couvala dozadu a pak zase dopředu, k zádům, bokům a nohám. Znovu zvedla své horní tělo a vzpřímeně se posadila. Tentokrát její hlava padala dozadu. Jeho ruce se přesunuly z jejího poprsí dolů k jejímu plochému břichu.
V místonosti byla taková tma, že mohl stěží rozeznat její tělo, ale byl to báječný pocit. Bylo to krásný.

Stěží vydala nějaký zvuk, zatímco on pod ní nadále vzdychal. Na ničem mu nezáleželo. Šlo o to, že už znovu touhle ženu neuvidí. Počkat... On ji chtěl znovu vidět. Chtěl ji vidět "teď.

Otevřel oči, ty její byly zavřeníéa dál se na něm pohybovala nahoru a dolů s jednou rukou na jeho břiše. Byla ta nejhezčí věc, kterou kdy viděl, i s maskou na obličeji. Její rty se rozdělily, nádechy zkrátily a konečně udělala svůj první zvuk, bylo to pouhé slovo, "ano."

Její boky byly položené na něm a kruhově se pohybovaly a když se její ruce dotkly jejích vlastních prs, tak se pod ní začal vzpírat naprosto vyvedeně z míry. Cítíl se tak blízko.
Položil jednu ruku na kritický bod, aby jí mohl pomoci. Nakonec ani nemusel, protože jakmile on sám byl hotov, tak ona vyvrcholila také.

Jeho vyvrcholení bylo tak silné, že jeho boky se odlepily od stolu a zvedly tak i ji. Spadla dopředu na něj. Když bylo po všem, ani jeden z nich se nemohl pohnout. Zůstal uvnitř ní a ona na jeho vrcholu.
A pak udělal něco neuvěřitelně sladkýho, natáhl se po jejích vlasech, pak po zádech, pak vzal do rukou její obličej, přinutil ji se na něj podívat a sladce ji políbil.

Pohl s ní tak, že byla vedle něj. Držel ji svýma rukama. To ji překvapilo. Nevěděla co říct, nebo udělat. Nakonec promluvil jako první, "asi Flintovi koupím nový kulečník."

Nemohla si pomoct a musela se zasmát. Posadila se, ruku měla položenou na břiše, a dál se smála. Přejel prstem po její tváři a řekl: "Nech mě se podívat, jak vypadáš, prosím."

Přikývla a řekla: "Dobře, ale napřed to tady uklidíme a oblečeme se." Seskočila ze stolu a on ji hned následoval. Oblékla se dřív než on, ale měla toho na sebe míň. Otočila se zády k němu, ale přišel k ní a zapnul jí šaty na zádech. Políbil její odhalené rameno. Natáhl se pro její masku, ale rychle uhnula.

"Teď ne, ještě chvíli," řekla rychle, "myslím, že jsem si nechala hůlku a kabelku u okna, když jsi sem přišel, přineseš mi je, prosím?"

Přikývl. Vzal si na sebe sako, když se vydal k oknu. Odtáhl závěsy, ale neviděl ani kabelku nebo hůlku.

"Promiň lásko, ale nevidím je." Znovu se otočil ke zbylé části místnosti. Byl tam úplně sám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 siruka siruka | 12. srpna 2016 v 20:48 | Reagovat

Ale ale Hermiona je takhle zlobiva uz se nemuzu dockat az zjisti ze je to ona a bude pekne soptit

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama