Září 2016

In All My Years- 14.kapitola

25. září 2016 v 13:13 | Any

14.kapitola- Andrea

Klopýtala jsem lesem, z únavy jsem zůstavala v zadu. Nemohla jsem použít svou upíří rychlost, protože železník pořád neopustil mé oči. Andrea mě pronásledovala zezadu.
Mé podpatky byly dávno rozbité a zůstaly někde ležet a mé krásné šaty byly roztrhané. Jedna myšlenka mi prolétla hlavou, z tohohle se nikdy živá nedostanu.

A Marriage Most Convenient- 2.kapitola

24. září 2016 v 11:39 | Any
Řekla bych, že na tuto povídku jsem úplně zapomněla.. :D :P Za to se moc omlouvám :D :/ Každopádně doufám, že si 2.kapitolu užijete. :) Moc se těším na vaše komentáře. :)


2.kapitola- O 4 roky a devět měsíců později

Velký příjem je nejlepší recept na štěstí, o kterém jsem kdy slyšela- Jane Austenová
Velký příjem je jediná věc, kterou chce žena od muže- Draco Malfoy
Velký příjem ve vztahu není to nejdůležitější, ale také nemůže uškodit- Hermiona Grangerová

"Řeknu ti to rovnou, Malfoyi. Jsi opravdu blázen," promluvil Marcus Flint, "čekal jsi, čekal a čekal a teď máš pár měsíců než ti bude třicet a podívej se na to, jsi pořád single a tvému stupidnímu bratranci už nejspíš tečou sliny z pusy a čeká až zdědí všechno, co má být po právu tvé!"

"Pořád mám čas," stěžoval si Draco. Ano, pořád měl tři měsíce, aby se oženil. Věděl, že nemá jinou možnost. Nepotřeboval Marcuse Flinta, aby mu to říkal.
"Udělej mi laskavost, Flinte a vrať se zpět do práce, nebo jdi zpět do hotelu a připrav se na ten dnešní zatracenej banket. Udělej něco jiného místo stání tady a otravování mě. Jeden z nás by měl dělat něco konstruktivního, nemyslíš?"

"Myslím, že bys dnes večer na tom banketu měl oznámit své zasnoubení, i když by to byl sňatek čistě jen z rozumu a i kdyby sis musel někoho najmout, aby si tě vzal. Musíš se zachránit, Malfoyi," varoval ho Marcus.


Camille Giroux

22. září 2016 v 18:39 | Any
Název: Camille Giroux
Pár: Sidney Crosby / Camille Giroux
Hlavní postavy: Camille Giroux, Sidney Crosby, Sophia Dominguez, Evgeni Malkin, Bryan Rust, Claude Groux, ...
Děj: Camille je normální skromná dívka, která pochazí z velmi dobré rodiny původem z Kanady. Momentálně žije ve Philadelphii s celou svou rodinou. Její rodina je velkými fanoušky klubu Philadelphia Flyers. Není se také čemu divit, jejím starším bratrem není nikdo jiný než Claude Giroux, samotný kapitán tohoto klubu. Její bratr má o svou mladší setřičku pořád velkou starost. Někdy si ani neuvědomí, že už je dospělá.
Právě od září má v životě Camille nastat velká životní změna. Od října má nastoupit na univerzitu v Pittsburghu, kde má začít studovat medicínu. Nastěhuje se ke své kamarádce Sophii, která žije už roky v Pittsburghu a je také velkou fanynkou Pens. Jedině kvůli hokeji se dívky mohou rozhádat. Camille jako fanynka Flyers přímo nesnáší Penguiny. A právě Sophia chodí s jejich útočníkem Bryanem Rustem, a tak je přítomná na každém domácím zápase. Snaží se přesvědčit Camille, že nejsou tak špatní, jak je ona vidí a nutí ji chodit na zápasy. Camille si ovšem zastává svůj vlastní názor a názor své rodiny, mezi který patří i rivalita jejího bratra s kapitánem Pens, Sidneym Crosbym. Právě tento hráč je na jejím žebříčku neoblíbenosti a nesympatie hned na prvním místě.
Co bude Camille dělat, když ji Sidney z neznámých důvodů bude tak moc ležet v hlavě? A jak by na to reagovala její rodina? A je pravda, že se tak dlouho nenáviděli, až se do sebe zamilovali, anebo to jsou jen vymyšlené lidské povídačky? To vše v této hokejové povídce! :)

KAPITOLY 7/??

Vlastní tvorba

22. září 2016 v 18:38 | Any
Pár: Sidney Crosby / Camille Giroux
Stav: Píše se
Kapitoly: 7/??


Pár: Jade Martínez / Prezident John W. Davis
Stav: Píše se
Kapitoly: 0/??

Always and Forever- 15.kapitola

21. září 2016 v 16:04 | Any

15.kapitola- Oběť
20.5.
Dlouho už jsem nic nenapsala. Popravdě nebylo co. Díky mé dvojnici Katherine jsem se proměnila v upíra a začala ta veliká životní změna. Ale pořád tu je naděje. Nějaká čarodějka, jménem Davina, nám slíbila, že pomůže přivést Bonnie zpět. Opět věřím, že se s ní znovu setkám. Ani nevím, proč sem tohle píšu, ale Elijah opustil město. Prostě odjel.

Ale od toho už uběhlo několik dalších měsíců, nyní je to pro mě jako pouhá chvíle. Davina se pokouší přivést Bonnie zpět, podle jejích vlastních slov to bude konečně moci udělat už za pár dnů. Ale bude to velmi těžké kouzlo.

Waiting for you- 5.kapitola

17. září 2016 v 9:21 | Any

5.kapitola- My oba víme, že to je lež

"Proboha Damone! Nemůžu tomu uvěřit!" Vykřikla Elena a seskočila z postele. Damon byl trochu šokovanej svými vlastními slovy. Chybí mu. Chybí mu Bonnie.
Bylo zvláštní nad tím přemýšlet a mluvit o tom. Celou dobu věděl, že mu chybí, ale nikdy to neřekl nahlas.

Samozřejmě, že Damon musel rychle běžet za Elenou. Byla už skoro dole. Damon vyskočil z postele a popadl ji za ruku. Když se na něj podívala, tak měla tvář plnou slz zlosti.

I can't love them both- 8.kapitola

11. září 2016 v 15:36 | Any

8.kapitola- Rebekah

Elena stála v obývacím pokoji Klausovo domu. Klaus ji pobaveně sledoval a pak se vydal ke stolku a nalil si skleničku Whiskey. Elena nad tím protočila očima.

"Co mi chceš říct?" Zeptala se rychle. Klaus se rozvalil na gauč a pokynul jí, ať se posadí. Nervozně zaujala místo naproti němu.
Natáhl se na stůl a přilil si. Opřel se o opěradlo gauče a upřeně ji pozoroval. Nervozně si mnula ruce.

"Jsi nervozní, lásko?" Zeptal se pobaveně Klaus. Rychle zakroutila hlavou, "ne, jasně že ne."

Always and Forever- 14.kapitola

4. září 2016 v 18:35 | Any

14.kapitola- Sbohem

"Pojďte dál," promluvil nakonec Klaus. Caroline mě odvedla až do obývacího pokoje a usadila na pohovku.
Sám Klaus se posadíl naproti nám. Ušklíbl se.

"Klausi prosím," zašeptala Caroline. Zklamaně zakroutil hlavou. "Prosím! Zachraň ji!" Povzdechl si, "sice se mi moc líbí, jak prosíš, ale nebudu ti moc vyhovět."
Caroline se rychle zvedla z gauče, "tak proč si nás sem vůbec zval!" Vykřikla. "Ty jsi opravdu obyčejná zrůda bez jakýchkoliv citů!"

The Awakening- 9.kapitola

3. září 2016 v 16:05 | Any

9.kapitola- Uvězněna v 10.století

Ta žena mě překvapeně sledovala. Ustaraně poklekla na kolena přede mě a položila mi ruku na tvář. Zmateně jsem se na ni dívala.
"Tatio?" Zeptala se. Mírně jsem zakroutila hlavou.

Nakrčila obočí, "tak kdo jsi?"

Pořád jsem se rozhlížela okolo sebe, "jsem Elena. Elena Gilbertová."