Camille Giroux

22. září 2016 v 18:39 | Any
Název: Camille Giroux
Pár: Sidney Crosby / Camille Giroux
Hlavní postavy: Camille Giroux, Sidney Crosby, Sophia Dominguez, Evgeni Malkin, Bryan Rust, Claude Groux, ...
Děj: Camille je normální skromná dívka, která pochazí z velmi dobré rodiny původem z Kanady. Momentálně žije ve Philadelphii s celou svou rodinou. Její rodina je velkými fanoušky klubu Philadelphia Flyers. Není se také čemu divit, jejím starším bratrem není nikdo jiný než Claude Giroux, samotný kapitán tohoto klubu. Její bratr má o svou mladší setřičku pořád velkou starost. Někdy si ani neuvědomí, že už je dospělá.
Právě od září má v životě Camille nastat velká životní změna. Od října má nastoupit na univerzitu v Pittsburghu, kde má začít studovat medicínu. Nastěhuje se ke své kamarádce Sophii, která žije už roky v Pittsburghu a je také velkou fanynkou Pens. Jedině kvůli hokeji se dívky mohou rozhádat. Camille jako fanynka Flyers přímo nesnáší Penguiny. A právě Sophia chodí s jejich útočníkem Bryanem Rustem, a tak je přítomná na každém domácím zápase. Snaží se přesvědčit Camille, že nejsou tak špatní, jak je ona vidí a nutí ji chodit na zápasy. Camille si ovšem zastává svůj vlastní názor a názor své rodiny, mezi který patří i rivalita jejího bratra s kapitánem Pens, Sidneym Crosbym. Právě tento hráč je na jejím žebříčku neoblíbenosti a nesympatie hned na prvním místě.
Co bude Camille dělat, když ji Sidney z neznámých důvodů bude tak moc ležet v hlavě? A jak by na to reagovala její rodina? A je pravda, že se tak dlouho nenáviděli, až se do sebe zamilovali, anebo to jsou jen vymyšlené lidské povídačky? To vše v této hokejové povídce! :)

KAPITOLY 7/??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jan Jan | Web | 23. září 2016 v 15:54 | Reagovat

To vypadá hodně zajímavě! Hokejový story!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama