Waiting for you- 5.kapitola

17. září 2016 v 9:21 | Any

5.kapitola- My oba víme, že to je lež

"Proboha Damone! Nemůžu tomu uvěřit!" Vykřikla Elena a seskočila z postele. Damon byl trochu šokovanej svými vlastními slovy. Chybí mu. Chybí mu Bonnie.
Bylo zvláštní nad tím přemýšlet a mluvit o tom. Celou dobu věděl, že mu chybí, ale nikdy to neřekl nahlas.

Samozřejmě, že Damon musel rychle běžet za Elenou. Byla už skoro dole. Damon vyskočil z postele a popadl ji za ruku. Když se na něj podívala, tak měla tvář plnou slz zlosti.


"Nechceš už se mnou být, Damone!" Vykřikla. Její slova byla jako facka do tváře. Damon přistoupil blíž k ní. Chtěl ji vzít za ruku, ale odstrčila ho.
 
"Prostě to řekni!" Slzy obklopovaly celý její obličej. Damona zabolelo vidět ji takhle zraněnou.

"Jen si teď procházím těžkým obdobím, Eleno! Byl jsem uvězněnej ve světě, kde nebyl nikdo jinej než já a Bonnie! A teď všichni tihle lidé, dusím se tady z toho!" Vykřikl náhle Damon. Byla to pravda. Necítil se dobře s lidmi. Věděl, že i s těmi, na kterých mu záleží, ale měl dojem, jako by všichni měli ruce na jeho krku.

Elena očividně ustoupila.

"Ty bys radši byl s Bonnie než s námi? Záleží nám na tobě, Damone, nám všem! Ale vypadá to, že tobě na nás vůbec ne!" Vykřikla Elena.

Damon se přikrčil. Upřímně se mu tenhle důvod zdál pravdivý. Elena a ostatní přátelé ho ani pořádně nenechali se nadechnout. S Bonnie byl tak svobodný.

"Záleží mi na vás. Ale musíte mi napřed dát čas.Tohle je těžký!" Vysvětloval, jeho hlas se zmírnil.

Elena si položila ruku na čelo, slzy byly pořád v jejích hnědých očích. Damon si frustrovaně povzdechl, "je mi to líto, Eleno. Vážně je. Můžeš zůstat. Jen to teď nechci dělat, necítím se."

Elena byla překvapená, Damon byl vždycky zaměřený hlavně na sex. Vždycky se na něj cítil.

"Chci se jít vyspat. Můžeš si lehnout vedle mě. To je všechno, co chci." Elena překvapeně přikývla. Damon ji nabídl svou ruku a váhala, než ji konečně přijala do té své.

Šli zpět do ložnice. Damon zapnul lampičku na nočním stolku. Elena se převlékla do pohodlnějšího oblečení. On do teplákovky. Zalezli dovnitř a Damon zhasnul světlo. Byli jen několik palců od sebe, ale Damon pomalu uchopil Eleninu ruku.

Jejich prsty se propojily a ucítil tak Eleninu vůni. Brzy byla na jeho straně. Znovu ucítil její ruce okolo svého krku. Ale nic neříkal. Ani pořádně nespal.

1994
Bonnie Zapnula rádio. Hudba se tak rozléhala po celém domě Salvatorových. Pak se natáhla na gauč a napila se z lahve silného alkoholu. Shrbila se, když jí to jako oheň projelo celým tělem. Zvedla nohy.

Jedině alkohol jí pomáhal se dostat přes noc a den. S alkoholem nemusela stále pociťovat ten pocit samoty. Také mohla spát.

"Vstávej Bon!" Ozval se Damonův hlas a jemně do ní strčil. Pohnula se a mírně pootočila. Damon si podrážněně povzdechl. Upustil nějaký klacík, který zařinčel na zemi. Stále se neprobouzela. Damon dostatl nápad.

Sehnul se na kolena a otřel se o Bonniiny vlasy a naklonil se. Jeho horký dech byl cítit na jejím krku. Bonnie se trochu posunula. Damon se naklonil blíž k ní. Jeho pusa se skoro otírala o její kůži. Jeho dýchání bylo hodně horké.

Bonnie konečně otevřela oči. Vykřikla, když si uvědomila, jak blízko byla Damonova pusa od jejího krku. Damon se rozesmál. Ustoupil zpět na podlahu a pozoroval Bonnie, jak se škrábe nahoru.

Seděla a nevěřícně na něj zírala. Překvapení se proměnilo v čistý vztek. Seskočila z gauče přímo na něj. Vůbec s tím nepočítal. Bonnie skočila přímo na něj.

Srazila ho zády na zem a praštila ho do hrudi. Damon se smál, jak do něj zoufale bila pěstmi.

"Ty hlupáku!! Tohle už mi nikdy nedělej!" Křičela. Damon zablokoval ránu, která mu šla přímo do obličeje. Sildě ho udeřila do ramene a znovu se pokoušela o obličej. Damon ji popadl za zápěstí.

"Přestaň, omlouvám se. Anebo vlastně ne, neomlouvám se, bylo to k nezaplacení," řekl Damon a znovu se rozesmál.
Bonnie ho nasupeně sledovala a uvolnila své zápěstí.

"Nesnáším tě!" Vyštěkla a postavila se na nohy.

Bonnie se probudila. Ve vězeňském světě byla tma. Promnula si ospale oči. Měla raději snění než skutečný svět.

Usmála se, když si vzpomněla na Damonovo poslední slova, "my oba víme, že to je lež."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama