Říjen 2016

Always and Forever- 17.kapitola

30. října 2016 v 14:32 | Any
Varování: Tato povídka je doporučena čtenářům od 15ti let.

17.kapitola- Vášeň

Jeho rty se přitiskly na ty mé. Musí se nechat, že líbá opravdu výborně. Musí už být opravdu hodně zkušený.
Elijah mě ještě jednou krátce políbil na rty a odtáhl se. Spokojeně se na mě usmál. Uculila jsem se.

Waiting For You- 7.kapitola

30. října 2016 v 13:53 | Any

7.kapitola- Už přicházím

"Damone," řekl nějaký monotonní hlas jeho jméno. Byl mu povědomý, ale stále neotevíral oči. Byl unavený.

"Damone, vstávej!" Znovu se ozval ten hlas. Damon se víc přitulil ke svému polštáři. Tentokrát ho ta osoba praštila do ruky. Damon pohotově vyskočil z postele a připravil se zlomit tomu člověkovi vaz. Téměř to udělal, když poznal toho člověka.

"Chyběl jsem ti?" Uculoval se Kai. Damonovo oči se rozšířily vztekem, cítil jak se mu sevřela hruď a vydal se dopředu. Ruce byly připravené ho uškrtit, když náhle ucítil ostrou bolest, jak mu projíždí hlavou. Spadl dolů na kolena. Zatracená magie.

I can't love them both- 10.kapitola

25. října 2016 v 19:33 | Any

10.kapitola- Šťastný Nový rok, Eleno

Elena si povzdechla nad svým odrazem v zrcadle. Měla na sobě dlouhé modré plesové šaty bez ramínek. Výstřih byl srdíčkový. V pase byly šaty lemované zlatou barvou.
Stálo ji hodně úsilí je zapnout. Drobné bříško už v nich bylo poznat.

Vlasy si svázala do donut drdolu a celé to doplnila zlatými náušnicemi a botama. Důvod celé téhle úpravy byl, protože dnes byli pozváni Marcelem na Novoroční večírek. A protože s ním teď Klaus vládl městu, tak by bylo divné, kdybychom se tam nedostavili.

Ruce jsem si položila na bříško a ještě jednou se prohlédla v zrcadle. Bříško bylo trošku vidět. Povzdechla jsem si. Kdy už se vrátím domů? Je zvláštní tady být.
Vyrušilo mě zaklepání na dveře. Odtrhla jsem pohled od zrcadla a podívala se ke dveřím, "dále," řekla jsem slabě.

In All My Years- 15.kapitola

23. října 2016 v 14:44 | Any

15.kapitola- Můj zachránce

"Je úplně zbytečné přede mnou utíkat. Jen oddaluješ nevyhnutelné. A nepočítej s tím, že tví přátelé tě přijdou zachránit. Všichni jsou uvězněni v té místnosti!" Vykřikla. Byla moc blízko. Zariskovala, když se postavila ke stromu a promnula si oči.

Během chvíle jsem se začala zvedat a vykašlávat krev.

"Co chceš?" Zašeptala jsem.

"Chci, abys trpěla za to, cos chtěla udělat Klausovi." Přišla ke mně a přitlačila mě proti stromu.

"Jak můžeš milovat takovou zrůdu jako je on?" Zeptala jsem se, zoufale jsem se pokoušela hrát na čas.

Camille Giroux- 1.kapitola

9. října 2016 v 17:34 | Any
Ahojte! :) Dnes sem dávám první díl mé nové povídky. :D Jsem zvědavá, jestli se bude líbít :D Těším se na vaše názory a všem moc děkuju za její přečtení. :)


1.kapitola- Jak to všechno začalo

Seděla jsem v autobuse a unaveně se dívala ven z okna. Měla jsem za sebou několika hodinovou cestu, když autobus konečně vjel na území města Pittsburghu.
Rozespale jsem se rozhlížela okolo. Všude bylo tolik krásných domů. Vždy jsem si toto město tak trochu spojovala s jejich hokejovým klubem, a tak jsem si nikdy neuvědomila, že by vlastně mohlo vypadat celkem dobře.

Zamračila jsem se, když jsme zrovna projeli okolo billboardu, kde uprostřed stál kapitán Sidney Crosby a vedle něj bylo ještě několik dalších hráčů Pens.

Always and Forever- 16.kapitola

9. října 2016 v 11:15 | Any

16.kapitola- Zůstaň se mnou

Otevřela jsem oči. Ležela jsem na své posteli. Měla jsem příšerný sen. Trvalo mi chvíli si uvědomit, že to nebyl sen. Rychle jsem seběhla po schodech dolů.
Damon, Caroline, Bonnie a Alaric tam o něčem horlivě diskutovali. Pak jsem uviděla Jeremyho. Nehybně ležel na gauči.

Rozeběhla jsem se až k němu. "Jeremy," zašeptala jsem a položila ruku na jeho tvář. "Eleno," promluvila ustaraně Caroline. Ignorovala jsem ji. Zvedla jsem se.
"On je mrtvej... Celou tu dobu byl mrtvej." Přičichla jsem k němu, "já to cítím." Bonnie si povzdechla.

Waiting For You- 6.kapitola

9. října 2016 v 10:32 | Any

6.kapitola- Usmál by se

"Vyspal ses dobře?" Zeptala se Elena. Rozespalost byla poznat v jejím hlase. Damon se přemohl a nakonec přikývl. Elena měla hlavu na jeho hrudi a ruka byla roztažená po celém jeho břiše. Vlastně to byly obě ruce.

"Jasně. Opravdu skvěle," zalhal. Elena obvykle dokázala poznat, když k ní nebyl upřímný, ale štěstí tentokrát zatemnilo její úsudek.

"To je skvělý! Co takhle si dát něco k snídani?" Zeptala se vzrušeně a podívala se na něj.

"Jo, pojďme," řekl rychle. Pokoušel se posadit, Elena to naštěstí pochopila. Vyskočila z postele a čekala na něj. Zvedl se a připojil se k ní. Společně se vydali dolů do kuchyně. Elena si svázala vlasy do culíku a šla ke sporáku.

V ruce měla misku. "Co třeba palačinky?" Zeptala se jemně. Damon ztuhnul. Celé jeho tělo ztuhlo. Palačinky.
Elena nevypadala, že by si něčeho všimla. Právě nalévala směs do misky.

Budoucnost blogu, rozbitý počítač, Tomione, škola

7. října 2016 v 16:31 | Any
Ahojte moji milí čtenáři,
tímto článkem chci ujasnit všechny nejasnosti, které tu jsou. Momentálně mám rozbitý počítač, takže povídky budou vycházet méně. I teď už nějakou dobu nevychází tak často jako dřív. Předpokládám, že každý pochopí, že to souvisí pouze se školou. Jsem v prváku a nemám tolik času na psaní nebo překlad. Každopádně chci říct, že mám v plánu všechny své rozdělané projekty dokončit, ale bude to vyžadovat nějaký čas. S blogem ale rozhodně končit nebudu.
Také jsem si všimla, že nejžádanější povídka byla Fourier's Flaw a že si hodně přejete další povídku na pár Tomione. Kdysi jsem slíbila, že nějakou další na tento pár překládat budu a to také zamýšlím dodržet. Ale momentálně tu je hodně rozpracovaných jiných projektů, a tak chci nějaké nejprve dokončit případně s nimi pokročit dál. Ale Tomione tady určitě ještě bude. A tohle je žádost právě pro všechny Tomione čtenáře. Pošlete mi do komentáře odkaz na povídku, kterou byste chtěli vidět přeloženou a já se na ni podívám. A třeba právě ta povídka mě zaujme natolik, že se tady postupem času objeví a rozhodnu se ji překládat. Mox se těším na vaší spolupráci.
Všm svým čtenářům moc děkuji za čtení povídek a za pochopení. :)Anet


I can't love them both- 9.kapitola

2. října 2016 v 14:47 | Any

9.kapitola- Hra začala

Rebekah vztekle vtrhla do obývacího pokoje. Klaus stál v rohu a něco hledal v knihovně.
"Kde je?" Zeptala se rychle. Klaus se otočil a překvapeně se na ni podíval, "kdo?"

Vztekle zakroutila hlavou, "víš moc dobře, o čem mluvím. Chci se s tebou bavit o tom, co jsi udělal Elijahovi."
Klausův překvapený výraz se změnil na pobavený. "Tak co jsi mu provedl?"