Always and Forever- 17.kapitola

30. října 2016 v 14:32 | Any
Varování: Tato povídka je doporučena čtenářům od 15ti let.

17.kapitola- Vášeň

Jeho rty se přitiskly na ty mé. Musí se nechat, že líbá opravdu výborně. Musí už být opravdu hodně zkušený.
Elijah mě ještě jednou krátce políbil na rty a odtáhl se. Spokojeně se na mě usmál. Uculila jsem se.Můj mobil cinknul. Otráveně jsem se pro něj natáhla do kabelky. 10 Zmeškaných hovorů, Damon Salvatore. Otráveně jsem si povzdechla. 1 nová zpráva.
Otevřela jsem ji.

Kde jsi? Damon. Zakroutila jsem hlavou, ten mě taky nemůže alespoň chvilku nechat být. "Kdo to je?" Zeptal se Elijah.
"Jenom přítel," řekla jsem nedbale a zandala mobil zpět do kabelky. Usmála jsem se na něj, trochu zaraženě mě sledoval.

Natáhla jsem ruku k jeho tváři. Rychle mě chytl za zápěstí. Jeho pohled spočinul na mém náhrdelníku. "Eleno," podíval se mi do očí. "Kde je Katherine?"
"Au," stěžovala jsem si, jeho sevření bylo tak silné, že mě to opravdu hodně bolelo.

"Kde je Katherine?" Ovlivnil mě. "Má ji Rebekah," odpověděla jsem bezstarostně. Překvapeně se na mě podíval, "moje sestra?" Divil se.

Odtáhl mě do zadní části parku, ovlivnil mě, abych nikam nemohla utéct. Posadila jsem se na zem a otráveně ho sledovala. Elijah chodil sem a tam a vytáčel nějaké číslo.
"Elijahi," slyšela jsem promluvit ten hlas v telefonu. Zbystřila jsem, poznala bych ho naprosto všude, Damon.

"Mám Elenu," začal klidně Elijah. "Ach bože, co zase provedla," stěžoval si Damon. "Pokud mi přivedeš Katarinu, dostaneš zpátky svojí Elenu," pokračoval dál a úplně jeho otázku ingnoroval.

"Katherine? Co ta s tím má společného?" Ozvalo se ze sluchátka. "Vlastně víc než si myslíš. Měla by někde být s mou sestrou Rebekou."

"Jsou v bistru," ozvala jsem se, "5 minut tady odsud, jmenuje se Sweet Life." Elijah se spokojeně usmál, "takže jsi slyšel. A být tebou bych si pospíšil, ne vždycky jsem tak trpělivý," ušklíbl se a podíval se na mě, "mohl bys ji pak dostat třeba bez srdce." Otráveně jsem nad tím zakroutila hlavou. Elijah zavěsil a klekl si přede mě.

"Zaplést se s Katherine, Elijahi," rozesmála jsem se, "a já si myslela, že jsi chytrý muž." Povzdechl si, "vždy jsem byl muž, který ke Katarině choval hluboké city."

"Ale ona už není taková, jako jsi ji znal. Ona je nestvůra." Zakroutil hlavou, "každý z nás někdy udělal chyby a bylo by nespravedlivé mu nedat šanci se změnit."
Povzdechla jsem si, "pro Katherine už je pozdě, ona se nemůže změnit, je už příliš zkažená."

Zkoumavě se mi podíval do očí, "Co je to stebou? Jedná se o něco víc než, že jsi upír. Vypnula sis svou lidskost, proč?"

"Můj bratr zemřel. Zabila ho tvoje přítelkyně." Překvapeně se na mě podíval. Rozesmála jsem se, "podle tvého výrazu ti o tomhle nic neřekla."
Elilah se postavil a začal nervozně chodit sem tam.
Povzdechl si, "to je mi líto." Zakroutila jsem hlavou, "já nepotřebuju tvou lítost. Nezáleží mi na tom, už je to jedno."

"Takhle jsem ráda, pořád jsem žila v hrozný nejistotě, jestli zase nějaký můj blízký nezemře a teď už je mi to úplně jedno. Jsem šťastná," usmála jsem se.

"Vypnutí emocí nic neřeší, jenom to oddáli všechny problémy, ale nikdy se jich navždy nezbavíš."
Zamračila jsem se, "já už nemám žádný důvod, proč je zapnout. Celý můj život je jedna velká fraška. Teď už na ničem nezáleží!" Řekla jsem pomalu, "vlastně nevím, proč jsem si tuhle cetku nechávala!"

Strhla jsem si z krku náhrdelník, který jsem v New Orleans od něj dostala a hodila jsem ho po něm.
"Možná mé ubohé předchozí já k tobě chovalo nějaké city, zatímco ty jsi někde vyspával s mojí dvojnicí!"
"Eleno..."

"Ne," mávla jsem rukou, "to je v pořádku, mně už teď na ničem nezáleží, vzpomínáš si?" Pousmála jsem se na něj. Povzdechl si, "Eleno, upřímně bych byl rád, kdybys jednou našla své štěstí." Rozesmála jsem se, "já jsem dvojnice, nikdy šťastná nebudu. Nejde o to život žít, ale přežít."

"Elijah Mikaelson," otočili jsem se a spatřili jsme Damona společně s Katherine. Stáli kousek od nás. Elijah se postavil. Udělala jsem to samé. "Jak dlouho už jsem tě neviděl?" Divil se Damon.

"Přivedl jsem ti tu tvou holku, tak doufám, že mi teď dáš tu mou." Elijah se ušklíbl, "měl bys už vědět, že já držím slovo." Damon se spokojeně usmál a vydal se ke mně. "Můžeš jít," osvobodil mě Elijah. Neochotně jsem šla s Damonem pryč.

"Kam mě to vedeš?" Zeptala jsem se naštvaně. "Jdeme domů," odpověděl. "Já s tebou nikam nepůjdu," protestovala jsem. Zakroutil hlavou, "ale půjdeš." Začala jsem do něj strkat a kopat, ale držel mě pevně. Přece jen byl starší.

Z pohledu Elijahe
Stál jsem naproti Katherine a musel sledovat, jak Damon táhne násilím Elenu pryč. Z nějakého důvodu se mi na to nedívalo zrovna nejlépe. Ačkoliv měla vypnutou lidskost, takové zacházení si nezasloužila.

"Tak co ti ta čubka zase nakecala?" Promluvila Katherine. "Elijahi, mé city k tobě jsou skutečné." Natáhla ruku a dotkla se mé tváře.


Chytl jsem ji a odtáhl pryč. Povzdechla si.
"Zabila jsi Jeremyho Gilberta." Zamračila se, "předpokládám, že se nemohla dočkat, až ti to vykváká."

Zakroutil jsem hlavou. "Elijahi, já tě miluju! Copak nevidíš, že jediné, co Elena chce je, abychom se pohádali? Jeremy se mi prostě jen připletl do cesty..."

"Ne," přerušil jsem ji, "pro tebe mladý Gilbert nebyl překážkou. Byl jenom vhodný k dalšímu ublížení Eleně." Katherine si povzdechla, "vždycky je to Elena, kdo se připlete mezi nás, nevšiml sis toho?"

"Ne, Katherine. Za to co se ti stalo, nemůže Elena, ale ty sama. Všechny ztrácíš svou vlastní vinou, sama můžeš za to, jak se chováš. Elena je i bez své lidskosti lepší člověk než jsi ty," řekl jsem upřímně, "je konec, sbohem Katerino."

Všiml jsem si v jejích očí něčeho, co vypadalo jako slzy. Otočil jsem se a vydal se pryč. "Elijahi, já se opravdu chtěla změnit."
Opět jsem se váhavě zastavil. Bojoval jsem sám se sebou, jestli se mám otočit. Pak jsem si těžce povzdechl a pokračoval dál. Nechal jsem ji tam jenom tak stát.

Z pohledu Eleny
Seděla jsem s Damonem v autě. Rozhodla jsem se zjistit, co má vlastně v plánu.
"Kam to jedeme?" Prolomila jsem ticho. Ušklíbl se, "vracíme se domů."

"Ne," zbystřila jsem. "Teď už nemám domov. Jsem svobodná, můžu dělat to, co doopravdy chci." Jednoduše pokrčil rameny.
"A to není ztrácení času s tebou." Natáhla jsem se a zlomila mu vaz. Rychle jsem vyskočila z auta. Sledovala jsem, jak Damonovo auto vrazilo do stromu. Spokojeně jsem se ušklíbla. Konečně od něho bude klid.

Vyndala jsem svůj mobil a rychle odeslala zprávu.

Jsem zpátky. -Elena

Po chvíli mi přišla odpověď:
Kde jsi? -Rebekah

Rozhlédla jsem se okolo a napsala jí svou polohu. Za pár minut přede mnou zastavilo modré BMW. Spokojeně jsem se usmála a nastoupila.
"Zbavila ses Salvatora?" Zajímala se, když jsme nastartovali. Přikývla jsem, "neměl se motat do mého života. I když je u něj otázka času, než se zase vrátí."

Rebekah se ušklíbla, "takže zůstáváš v New Yorku?" Pokrčila jsem rameny, "do Mystic Falls se vracet nechci, takže nejspíš ano. Seženu si nějaký hotel, kde se zatím ubytuju."

"Ani nemusíš, mám tady velký dům, můžeš bydlet se mnou." Spokojeně jsem se usmála. "Spolu si můžeme užít spoustu zábavy," navrhla jsem zasněně. Rebekah přikývla.

26.5
Dnes jsem našla svůj starý deník. Je mi špatně z toho, co jsem sem předtím psala. Teď mám konečně to, co jsem tolik chtěla.
Klid od všech problémů. Žiju s Rebekou v New Yorku. Společně si užíváme život. Jezdíme po večírcích. Paříme. Vysáváme lidi. Konečně jsem opravdu šťastná.
Nakoupila jsem si spoustu nových šatů, to co jsem měla předtím v šatníku bylo opravdu příšerné. Našla jsem své skutečné já.

Zaklapla jsem deník a položila ho do zásuvky v mém pokoji. Dnes byl opravdu nádherný slunečný den.
Otevřela jsem skříň a vyndala černé bikini. Musela jsem uznat, že tyhle opravdu svědčily mé postavě. Daly se sundat pouhým rozvázáním.

Měla jsem v nich dobře vidět zadek i prsa. Spokojeně jsem se na sebe usmála a vydala se ven na terasu. Měla jsem tam už připravené své oblíbené lehátko.
Natáhla jsem se do něj a vystavila jsem svůj hrudník na odiv. Sluníčko mě příjemně hřálo.

Slyšela jsem zaklapnout dveře. Rebekah se nejspíš už vrátila, pomyslela jsem si. Neměla jsem teď příliš náladu se s ní bavit, rozhodla jsem se zůstat na svém místě, bylo příliš pohodlné.

"Eleno," zaslechla jsem dobře známý hlas. Ale ne Rebeky. "Elijahi," zašeptala jsem udiveně. Překvapeně si mě prohlížel. Jeho pohled se zastavil na mém těle. Ušklíbla jsem se a provokativně se víc natáhla.

"Kde je Rebekah?" Vzpamatoval se po chvíli. Lhostejně jsem pokrčila rameny, "odešla. Ale měla by se za chvíli vrátit, můžeš tu na ní počkat."
Pramen vlasů jsem si odhrnula, aby ještě víc vynikla má hruď.

Elijah si povzdechl a posadil se na kraj lehátka, kousek od mých nohou. Jako gentleman se mi pokoušel dívat jen do obličeje.

"Doufám, že se ti jednou podaří najít cestu zpět ke svému skutečnému já, Eleno." Zakroutila jsem hlavou, "ne. Takhle to je mnohem lepší. Už si nemusím nic vyčítat."

"Tvůj soucit byl dar. Přeju ti, aby se ti ho znovu podařilo nalézt." Zkoumavě se na mě podíval, než pokračoval, "vážím si tě, vlastně..."
"Ne," přerušila jsem ho, "pokud ti na mně tak záleží, jak tady tvrdíš, tak kde jsi sakra byl, když jsem tě potřebovala? Užíval sis v New Yorku, zatímco já jsem trpěla díky tvé přítelkyni."

"Byl jsem naštvanej, nezapomínej, že jsi zabila mého bratra!" Zvýšil lehce hlas, "ale po chvíli jsem si uvědomil, že tě nedokážu nenávidět. Ať už jsi udělala cokoliv, já nejsem ten pravý, kdo by tě měl odsuzovat."

Povytála jsem obočí, "můžeme už tohle přeskočit? Začíná mě to fakt nudit." Tázavě se na mě podíval.

Sedla jsem si a byla tak kousek od něj. Položila jsem obě ruce na jeho tváře. Ušklíbla jsem se a začala přejíždět z jeho obličeje níž. Jemně jsem se dotýkala jeho zad. Mé ruce se přesunuly na jeho břicho.
Ucítila jsem jeho břišní svaly. Byl opravdu hodně vypracovaný. Přešla jsem až k jeho rozkroku. Ucítila jsem bouli, jako důkaz jeho erekce. Spokojeně jsem se usmála.

Elijah hbitě stiskl mou ruku a podíval se mi do očí, "opravdu chceš zacházet takhle daleko? Potom se nedokážu ovládnout."
"To pro mě opravdu nebude žádný problém."


Ušklíbl se a přitiskl svá ústa na má. Ruce mi položil na zadek. Rukama jsem mu prohrabovala vlasy a opětovala jeho polibky.
Rychle si sundal sako. Nezaváhala jsem a rychle roztrhla jeho košili. Chvíli jsem jen zírala na jeho tělo.

Další polibky přesunul na můj krk, na zádech nahmatal vázání mých bikin a rychle je sundal. Hladila jsem ho po zádech. Přesunul se ústy k mému podbřišku. Rukama nahmatal lem mých bikin. Přejížděl mi po podbřišku, vzdychala jsem, vzrušením jsem ho začala škrábat na zádech. Spodní část bikin byla na druhém konci místnosti.

Elijah mě nechal ležet na lehátku a rychle se přede mě postavil. Sundal si kalhoty, viděla jsem tak pod slipama dobře jeho erekci.
Jazykem se vrátil k mému podbřišku, roztrhla jsem mu kalhoty. Jeho klenot jsem viděla v plné kráse.
Posouval se níž, dostal se k mým studkým pyskům. Vsunul do mě dva prsty, vzrušeně jsem vzdychala.

Jakmile usoudil, že jsem připravená, pronikl do mě a začal s mým dobýváním. Nepřestal, dokud jsme oba nedosáhli svého vrcholu.

Po chvíli se zvedl z lehátka a odešel do koupelny. Vrátil se zpět s ručníkem omotaným okolo pasu. Vyskočila jsem z lehátka a pořád nahá se k němu rozeběhla. Zvedl mě, ruce jsem mu obmotala okolo krku a nohy okolo pasu.
I nadále jsme se líbali, Elijah mě držel jako pírko. Rukama se dotýkal mých ňader.

"Co se to tady sakra děje?" Ozval se ode dveří povědomý naštvaný hlas.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Elis Elis | Web | 2. listopadu 2016 v 23:00 | Reagovat

Moc hezké, je tam všechno co má takový příběh mít, líbí se mi to, mám  ráda takové příběhy...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama