Waiting For You- 7.kapitola

30. října 2016 v 13:53 | Any

7.kapitola- Už přicházím

"Damone," řekl nějaký monotonní hlas jeho jméno. Byl mu povědomý, ale stále neotevíral oči. Byl unavený.

"Damone, vstávej!" Znovu se ozval ten hlas. Damon se víc přitulil ke svému polštáři. Tentokrát ho ta osoba praštila do ruky. Damon pohotově vyskočil z postele a připravil se zlomit tomu člověkovi vaz. Téměř to udělal, když poznal toho člověka.

"Chyběl jsem ti?" Uculoval se Kai. Damonovo oči se rozšířily vztekem, cítil jak se mu sevřela hruď a vydal se dopředu. Ruce byly připravené ho uškrtit, když náhle ucítil ostrou bolest, jak mu projíždí hlavou. Spadl dolů na kolena. Zatracená magie.


"To si nemyslím, kamaráde." Řekl Kai. Pořád na Damona působil magií, ale teď už trochu zeslábla. Téměř už se mu podařilo zvednout hlavu.
"Máme hodně, o čem si musíme promluvit," řekl Kai. Zlý úsměv zdobil jeho tvář.

"Nech mě být!" Zavrčel Damon. Kai zakroutil hlavou. Přivázal Damona k židli a použil k tomu provazy namočené ve sporýši, a tak Damonovi způsobovaly obrovskou bolest s každým jeho drobným pohybem. Kai se posadil na židli naproti němu.

"Jsi na mě naštvaný, Damone?" Zeptal se Kai a ruce si překřížil na hrudi. Damon ho chtěl okamžitě zabít. Taková debilní otázka.

"Chci tě zabít. Chci tě mučit. Uříznout-" Kai ho přerušil, Damon vykřikl bolestí. Hořící dřevo mu projelo tělem. Téměř trefilo jeho srdce.

"Nemám rád výhružky," řekl ďábelsky Kai. Damon sebou trhl bolestí.

"Co sakra chceš? Jsi volný." Řekl Damon. Chtěl dodat, že Bonnie na rozdíl od něj není. Kai nějak dokázal číst jeho myšlenky. Zlověstný úsměv se mu objevil na tváři.

"Chci Bonnie dostat zpět," tato čtyři slova zastavila Damonovo souboj. Úplně zapomněl na ten kus dřeva ve svém těle. Zapomněl úplně na všechno.

Ale pak přišel hořící hněv.
"Dostat ji zpátky?" Vykřikl. Kai necouvl. Damon se předklonil a zavrčel.

"Je tam uvězněná kvůli tobě! Je sama jen kvůli tobě!" Vykřikl Damon.

Kai protočil panenkami, "nebuď tak dramatický. Řekl jsem vám, že se společně dostaneme ven, pokud mi dáte ten ascendent. A to jste neudělali." Zněl podrážděně Kai.

Damon ho udiveně pozoroval. Vztek posiloval tu nenávist, kterou cítil.
"Lhal jsi. Napadl jsi nás. Jsi prolhaný bastard. Bonnie tam trčí kvůli tobě!" Rozčiloval se Damon. Kai znovu zakroutil hlavou. Jeho oči těkaly po domu Salvatorových. Krásné místo. Pak se znovu podíval na Damona.

"Mohu ji dostat zpět. Může být přímo vedle tebe, pokud mě budeš poslouchat a uděláš přesně to, co budu chtít." Vysvětloval Kai klidně. Všechno náhle zmizelo, jako by po Damonovi někdo hodil kyblík s ledovou vodou. Přestal se klepat a zeptal se na otázku, která musela být položena: "jak?"

"Ani náhodou! Tohle nemůžeš udělat!" Vykřikl Damon. Kai pokrčil rameny. Právě mu řekl svůj plán a pokud chtěl Bonnie dostat zpět, tak to musel udělat. Ne, honilo se mu hlavou. Nemohl a ani by neměl.

"Můžu. Jsem na to dostatečně silný. Jediné, co potřebuju, jsi ty." Řekl Kai. Damon tomu nemohl uvěřit. Lana, která pálila jeho ruce náhle přestala. Všechno přestalo. Mohl tohle dokázat on? Odpověd byla ano. Našel ji ve svém srdečním tepu.

"Pojďme na to."

"Uvědomuješ si, co budeš muset udělat, že jo?" Zeptal se Kai už po několikáté. Damon přikývl. Psal dlouhý třístránkový dopis a dospodu se podepsal. Složil ho a dal ho tam, kde ho každý uvidí.

"Udělám to, pokud se Bonnie dostane zpět." Řekl Damon rozhodně. Kai se na něj ještě nějakou dobu díval, dokud nezačal odříkávat kouzlo.

Už přicházím.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama