Listopad 2016

I can't love them both- 12.kapitola

27. listopadu 2016 v 14:12 | Any

12.kapitola- Zrada

"O čem to mluvíš?" Zajímal se Stefan. "Já mu rozmím," přidala se Caroline. "Elena je ovládnutá. Klaus ji ovládl. Proto působila tak vyrovnaně."

"Nemůžu uvěřit, že jsem si někdy myslel, že by se Elena mohla takhle chovat z vlastní vůle." Přemýšlel Damon. Pak se podíval na Bonnie, "čarodějko, předpokládám, že ty můžeš zrušit pomocí těch svých kouzel a knížek to ovládnutí."

In All My Years- 17.kapitola

27. listopadu 2016 v 13:58 | Any

17.kapitola- Kůl z bíleho dubu

Stála mezi mnou a Bonnie a ušklíbla se, když si všimla, že na ni hledíme se strachem. "Teď, když si naštvala Elijahe, tak tu není žádný původní, který by tě zachránil. Tak co bych ti měla udělat?" Zajímala se.

Vedle jsem slyšela, jak se Bonnie pokouší říct nějaké kouzlo, ale to samé udělala i Andrea. Vzala Bonnie svými zeleně nalakovanými nehty za triko.

"To bylo opravdu hloupé čarodějko, jsem o tisíc let starší než ty, nezkoušej mě," řekla Andrea a přehodila si Bonnie přes rameno. Byla v bezvědomí.

"Bonnie!" Vykřikla jsem a rozeběhla se k ní. Tlukot jejího srdce byl příliš slabý.

Always and Forever- 18.kapitola

20. listopadu 2016 v 12:27 | Any

18.kapitola- Zlobivé a zlomené dívky

Otočili jsme se ke dveřím. Rebekah tam stála a s rozzuřeným pohledem nás pozorovala. Rychle jsem se od něj odtáhla a přehodila přes sebe jeho košili, kterou mi nabídl.

Došla až k nám. Překvapeně se podívala na pohovku, "panebože, i na mém gauči, bylo tohle nutné?" Vyčítavě nás sledovala. Ušklíbla jsem se, "znáš to, když muž a žena někde zůstanou spolu, vznikne z toho sex a je to naprosto přirozené."

Waiting For You- 10.kapitola

19. listopadu 2016 v 17:31 | Any
Z této povídky vám dneska přináším rovnou tři díly, protože mi přišly opravdu velmi krátké. :) Tak doufám, že si to užijete! :) Nezapomeňte hodnotit a komentovat. :) Všem moc děkuji.
Vaše Anet


10.kapitola- Od samého počátku

Po době, která vypadala jako věčnost, od sebe konečně odstoupili. Bonnie se postavila na nohy a otřela si zaslzené oči.

"Jak je možné, že jsi tady?" Zajímala se, její hlas se klepal. Damon se mírně ušklíbl. Podíval se na ni se svým typickým pohledem. Ale dalo se poznat, že byl vynucený.

Waiting For You- 9.kapitola

19. listopadu 2016 v 17:24 | Any

9.kapitola- Jsi zpátky

Jakmile Kai zmizel, tak se Damonův svět stal mnohem skutečnějším. Nebo Bonniein svět se stal opravdovým. Stál tam, dokud ho kroky zeshora nepřinutily se rozeběhnout nahoru po schodech.

Damon vešel do ložnice, ve které Bonnie buď spala nebo chodila okolo. Jeho ruka našla kliku a pomalu s ní zatočil a dveře se otevřely.

Waiting For You- 8.kapitola

19. listopadu 2016 v 17:19 | Any

8.kapitola- Poslední slovo

"Fungovalo to?" Zajímal se Damon, jeho oči zůstávaly zavřené. Kai se zmateně rozhlížel okolo. Vůbec si nebyl jistý. Praštil Damona do ruky. Damon otevřel oči a podíval se.

"No, tak co myslíš?" Zeptal se Kai. Damonovo pohled povadl. Rozhlížel se okolo. Byl doma. No vlastně ne opravdu. Byla to verze z Vězeňského světa.

Byl zpět na druhé straně. Poznal to, protože to tam bylo jak na skládce. Všude okolo se povalovaly odpadky. Skutečná verze jejich domu byla naprosto uklizená.

I can't love them both- 11.kapitola

19. listopadu 2016 v 15:41 | Any

11.kapitola- Ve jménu rodiny

"Právě přicházím o své dítě," zamumlala omámeně Elena. Elijah se k ní přesunul upíří rychlostí. Jemně ji zvedl a jako pírko ji nesl v náručí. Jednu ruku mu obmotala okolo krku.
Cítila, že ještě stále krvácí, všechno bylo víc rozmazané než před pouhou chvílí.

Elijah s ní rychle vyšel ven ze dveří a šel dolů se schodů. "Rebeko!" Zakřičel rychle. Ani nepostřehla, že Rebekah už je doma. Nejspíš ji sem odvezl Marcel.

In All My Years- 16.kapitola

19. listopadu 2016 v 10:24 | Any

16.kapitola- Prosím, řekni něco

Nadskočila jsem, když se ozval zvuk mého budíku. Hádej, co je dnes za den? Úplně jsem zapomněla, první den školy. Škola vypadala tak neškodně ve srovnání se vším, co se teď v poslední době dělo.

Neměla jsem absolutně žádnou náladu tam teď jít. Šla jsem se dolů nasnídat a má nálada se ještě zhoršila, když jsem si uvědomila, že Jenna už tady nikdy nebude, aby mi nabídla svůj speciální toast s arašídovým máslem.

Camille Giroux- 2.kapitola

6. listopadu 2016 v 12:42 | Any

2.kapitola- Říkají, že kanadští kluci jsou vždy milí, ale je to lež!

Seděla jsem u stolu a večeřela mé oblíbené těstoviny. Sophia seděla naproti mně. "Tak jak se ti líbil Geno?" Zeptala se, když si nalila sklenku vody.

Pousmála jsem se, "musím uznat, že i když je to hráč Pittsurghu, tak je opravdu milej a upřímnej. Je fajn."

"Já jsem ti říkala, že hráči Pens jsou suproví," pokračovala dál Sophia. Zakroutila jsem hlavou, "to bys po mně chtěla moc! Ale i ostatní nepůsobili tak špatně, jak jsem čekala." Pak jsem se na chvíli odmlčela, "i když vlastně jeden je přesně takový, jak jsem předpokládala."