Waiting For You- 8.kapitola

19. listopadu 2016 v 17:19 | Any

8.kapitola- Poslední slovo

"Fungovalo to?" Zajímal se Damon, jeho oči zůstávaly zavřené. Kai se zmateně rozhlížel okolo. Vůbec si nebyl jistý. Praštil Damona do ruky. Damon otevřel oči a podíval se.

"No, tak co myslíš?" Zeptal se Kai. Damonovo pohled povadl. Rozhlížel se okolo. Byl doma. No vlastně ne opravdu. Byla to verze z Vězeňského světa.

Byl zpět na druhé straně. Poznal to, protože to tam bylo jak na skládce. Všude okolo se povalovaly odpadky. Skutečná verze jejich domu byla naprosto uklizená.


Byly to tři měsíce, co tu naposledy byl. Byly to tři měsíce, kdy naposledy viděl Bonnie. Ale to se všechno dalo změnit.

"Je tady!" Vykřikl Damon. Úsměv si našel cestu a objevil se na jeho tváři. Rozhlédl se okolo po jakékoliv stopě po Bonnie. Nic.

"A já slábnu," ozval se Kai, strach převládal v jeho hlase. Damonova hlava se na něj otočila. Kapičky krve mu tekly po obličeji. Úsměv na jeho tváři pohasl.
"Jak je to možné? Co se děje?" Vyštěkl Damon.

Kai zakopl, když si otřel nos. "Musíme jít, nebo tady znovu zůstaneme. Magie, která nás sem dostala se láme. Teď, Damone!" Kaiovo hlas se proměnil na panický. Damon ho nikdy předtím takhle neslyšel. Byl překvapený. Ale zakroutil hlavou.

"Ne. Je tady, musím ji vidět! Musíš vydržet!" Řekl Damon naštvaně. Kai si otřel ještě více krve. Nějaká spadla na podlahu.
Zakroutil hlavou, "ne, pokud zůstaneme, tak já zemřu a Bonnie se nikdy nebude moci vrátit zpět. Pokud se vrátime zpět, budu moci nabrat mnohem více síly a můžeme ji tady odsud snadno dostat." Vysvětloval Kai netrpělivě.

Damon se podíval na strop. Zaslechl kroky. "ne, Kaii, je nahoře, prosím!" Vykřikl hystericky. Doufal, že udělá dostatek hluku, aby Bonnie přišla dolů. Kai znovu zakroutil hlavou.

"Musíš jít se mnou teď hned, nebo tu zůstaň, dokud se nebudu moci vrátit zpět pro vás oba! Rychle slábnu, Damone!" Vykřikl Kai.

Všechno se pro Damona tou poslední větou zastavilo. Právě udělal to nejlepší a zároveň nejhorší rozhodnutí vůbec.

"Já zůstávám." Ta dvě slova mu vyklouzla z pusy. Kai ztichnul. Nemohl tomu uvěřit, Damon chtěl zůstat? Ne, to nebylo možné. On tady byl uvězněný tolik let a teď tady chtěl někdo dobrovolně zůstat? Ne, to není možné.


"Jdi, Kaii. Dostaň nás tady odsud až nabydeš více síly. Z jnějakých podivných důvodů chceš Bonnie? Fajn, ale musíš jí napřed dostat tady odsud. Tak. Nás. Dostaň. Ven." A s posledním slovem Kai zmizel.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama