Prosinec 2016

A Marriage Most Convenient- 4.kapitola

30. prosince 2016 v 14:44 | Any
Tak jsem využila nějaký ten volný čas a pokusila se konečně další díl přidat rychleji. Doufám, že se vám bude líbit. :) A jsem zvědavá na vaše názory, protože to opravdu dodá větší chuť k dalšímu překladu a já tak alespoň vidím, že to někdo čte a chce pokračování.:)


4.kapitola- Hotelový pokoj a polibkový servis

Svobodné ženy mají příšerný sklon být chudé, což jen podporuje manželské svazky. -Jane Austen
Svobodní muži mají příšerný sklon toužit po ženách, které je chtějí pouze pro peníze. -Draco Malfoy.
Svobodné ženy by měly mít své peníze schované na nějaké tajném účtu, protože jinak mají příšerný sklon je využít, jakmile se vdají. -Hermiona Grangerová

Hermiona se usadila ve svém hotelovém pokoji a otevřela okno, aby se dovnitř dostal nějaký čerstvý vzduch.
Dokonce ani neplánovala na tu událost přijít, terpve nedávno se doAnglie vrátila, ale nakonec se rozhodla tam dorazit. Harry s Ginny měli také přijít a ubezpečili ji, že je to dobrý nápad. Uznala, že by to možná nemuselo být tak bolestivé, obnovit znovu staré kontakty, najít si nové přátele a dát lidem nějak najevo, že je zpět v Anglii.

V Kanadě žila tři roky a zpět do Anglie se přestěhovala po rozvodu. Nebylo to ani tak moc kvůli stesku po domově. Ne, to nebylo... Bylo to kvůli finančním problémům. Úspěšně podnikala v oblasti umění. Zabývala se starobylými a vzácnými obrazy a vydělávala si celkem dobře. Měla velký dům, dvě auta a svou dceru Alice poslala do prestižní školky, která byla jen pro ty nejchytřejší a nejbohatší.
A potom přišla ta velká překážka, která se jí objevila pod nohama. Kvůli Rozvodu s velkým R.

Always and Forever- 20.kapitola

30. prosince 2016 v 14:26 | Any

20.kapitola- Už žádné lži

Šla jsem po ulici a nesla s sebou asi dvě tašky. Bylo odpoledne. Musela jsem si něco nakoupit na večeři s Elijahem, pořád jsem nemohla uvěřit, že mě pozval. Těšila jsem se na chvíle strávené s ním o samotě.

Byla jsem už kousek od domu Salvatorových, když jsem spadla na zem. Držela jsem se za břicho, cítila jsem příšerné píchání a tlak.
"Aghhh..." Křičela jsem a svírala se na zemi bolestí.

I can't love them both- 13.kapitola

28. prosince 2016 v 14:35 | Any

13.kapitola- Žádné východisko

Bylo další ráno, jako každé jiné. Ani tohle nebylo ničím výjimečné. Elena se zvedla nakonec z postele a začala se oblékat.
Nečekaný problém jí začaly dělat černé kalhoty, které měla problém přetáhnout přes bříško. Týdny předtím jí narostlo jen minimálně, pořádně to na ní ani nebylo vidět, zvětšila se jí hlavně prsa. Ale teď během této noci se začalo zvětšovat neuvěřitelně rychlým tempem.

Oddechla si, jakmile se jí kalhoty konečně podařilo zapnout. Celé to doplnila modrým svetrem se spadlými rukávy.

Waiting For You- 11.kapitola

28. prosince 2016 v 14:01 | Any
Další kapitolka. :) Těším se na vaše komentáře! :)


11.kapitola- Protože mi na tobě záleží

"K čemu mě sakra Kai chce?!" Vyštěkla Bonnie. Damon ucukl pod tou zlobou, která převládala v jejím hlase. Jak jejich shledání mohlo jít tak rychle z kopce dolů?

Damon vykročil vpřed, ale Bonnie začala couvat a důrazně zakroutila hlavou. Jasně dala najevo, že to pro ni byl problém. Damon ucítil náhlý nával bolesti. Nikdy ho netrápilo něčí odmítnutí. Pouze s Elenou ho to také bolelo. Jenže tohle nebyla Elena, tohle byla Bonnie. Nemiloval ji tak, jako miloval Elenu. Tak proč mu tak ubližoval její zármutek?

A Marriage Most Convenient- 3.kapitola

25. prosince 2016 v 10:19 | Any
Tak dnes už je bohužel po Štědrém dnu. Ale já pro Vás mám ještě takový malý dáreček v podobě další kapitoly této Dramione povídky. Doufám, že se vám bude líbit. Těším se na vaše komentáře, protože ty mi dělají velkou radost. Tak se dejte do čtení a užijte si ještě alespoň zbytek svátků. :)


3.kapitola- Sezení v parku

Štěstí v manželství je pouze shodou okolností. -Jane Austen
Štěstí v manželství zcela závisí na jeho uskutečňování. -Draco Malfoy
Štěstí v manželství je naprosto nemožné. -Hermiona Grangerová

Hermiona objala svou dceru a dál jí říkala, že neměla opustit svou chůvu, povídat si s cizími lidmi a přidělávat tak své matce starosti.

"Takže to je tvoje dítě?" Zeptal se Draco. Hermiona položila svou dcerku na zem a jízlivě se na něj podívala.

"Ano, Draco, je to moje dcera," odpověděla pohrdavě.

"Nevypadá jako ty," poznamenal Draco.

In All My Years- 18.kapitola (Poslední)

18. prosince 2016 v 21:13 | Any

18.kapitola- A žili šťastně až do smrti, alespoň většina z nich

Probudila jsem se v místnosti, kterou jsem začínala poznávat. Byla jsem v ložnici v Elijahově domě a ležela na posteli.
Elijah seděl v rohu ložnice a když si všiml, že se mé oči pomalu otevřely, postavil se vedle mě.

"Eleno! Jsi v pořádku?" Zeptal se.

"Jo, alespoň myslím. Je Andrea mrtvá?"

Always and Forever- 19.kapitola

18. prosince 2016 v 18:53 | Any

19.kapitola- Udělal bych to pro tebe

Před domem Salvatorových jsem zastavila auto a vystoupila. Vzala jsem si kabelku a vydala se ke dveřím. Váhavě jsem zaklepala. Dlouho nebyla žádná odezva, přemýšlela jsem, co všechno se stalo v době, co jsem tady nebyla.

Když už jsem si myslela, že mi nikdo neotevře, tak se dveře se zavrzáním konečně otevřely a za nimi stála Caroline. Udiveně jsem ji pozorovala.
"Eleno," pousmála se." I když se pokusila usmát, tak bylo vidět, že se musí hodně přemáhat. Oči měla úplně opuchlé, jako by pořád jen brečela.

Camille Giroux- 3.kapitola

18. prosince 2016 v 17:59 | Any

3.kapitola- Nenávidím tě!

Camille seděla v obýváku a učila se do školy. Přibližně za měsíc jí mělo začít první zkouškové a byla už celkem nervozní.
Sophia byla veselá jako vždy. Chodila po pokoji a připravovala se na večer. Dnes měla začít nová sezona NHL. Momentálně se s ní ani nedalo normálně bavit. Oblékla si na sebe Rustův dres a pořádně se nalíčila.

Pak si naneštěstí udělala čas i na mě "Camille, prosím. Přece tě tu nenechám samotnou," usmála se Sophie.
Lehce jsem se zamračila, "už jsme se o tom bavily tisíckrát. Nepůjdu na žádný zápas Pittsburghu."