Waiting For You- 11.kapitola

28. prosince 2016 v 14:01 | Any
Další kapitolka. :) Těším se na vaše komentáře! :)


11.kapitola- Protože mi na tobě záleží

"K čemu mě sakra Kai chce?!" Vyštěkla Bonnie. Damon ucukl pod tou zlobou, která převládala v jejím hlase. Jak jejich shledání mohlo jít tak rychle z kopce dolů?

Damon vykročil vpřed, ale Bonnie začala couvat a důrazně zakroutila hlavou. Jasně dala najevo, že to pro ni byl problém. Damon ucítil náhlý nával bolesti. Nikdy ho netrápilo něčí odmítnutí. Pouze s Elenou ho to také bolelo. Jenže tohle nebyla Elena, tohle byla Bonnie. Nemiloval ji tak, jako miloval Elenu. Tak proč mu tak ubližoval její zármutek?


Ale protože byl Damon, tak se přinutil ty city uvnitř sebe potlačit a odstranit.

"Vlastně nevím..." Zamumlal. Bonnie vypadala, jako by se ho chystala praštit. Řekl jí, jak se Kai náhle ukázal a vštípil mu nápad jak ji dostat zpět a to jen proto, aby je s Damonem mohl použít pro kdovíjaké plány, které měl. Bonniiny oči se rozšířily a vzteky zaťala pěsti.

"On je blázen, Damone! Zavraždil nevinné lidi! Svou rodinu pravděpodobně zabil i na druhé straně! Jak jsi s ním mohl smlouvat, aby mě odsud dostal?" Vykřikla Bonnie.

Damon odolal touze ustoupit. Proč to na něj až tak moc působilo? To byla otázka, ale protože byl Damon, tak musel přednostně bránit sebe za každou cenu.

"Riskoval jsem svůj vlastní zadek, abych tě tady odsud dostal! Vyjednával jsem s tím bastardem, takže bys díky mě měla mít šanci se dostat domů! Přišel jsem sem, takže tu nebudeš muset být sama!" Protestoval Damon.

Bonnie si musela přiznat, že byla trochu překvapená z Damonovo slov. Copak se nenáviděli?

Pořád cítila ve svém těle vztek, pořád byla rozzuřená.

"Proč by zrovna tobě proboha na světě záleželo na tom, jestli jsem sama nebo ne?" Vykřikla vztekle.

V Damonovi se něco zlomilo. Něco se rozpadlo na milion kousíčků. Bylo mu to jedno, udělal krok vpřed a zničil tak Bonniin vyžádaný osobní prostor. Byl tak blízko, že se na něj prostě musela podívat.

"Protože mi na tobě záleží!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama