Leden 2017

A Marriage Most Convenient- 6.kapitola

17. ledna 2017 v 18:53 | Any
Rovnou říkám, že momentálně vůbec nic nestíhám. :D Ale tahle povídka mě teď chytla, a tak jsem přeložila další díl. Alespoň vám vynahradím tu dlouhou pauzu, kterou jsem s ní udělala. Také mě motivují vaše krásné komentáře. Takže, prosím, komentujte, dodáváte mi chuť k dalšímu překladu. :) Moc děkuji všem. :)


6.kapitola- Úšklebky a myšlenky na rodinné štěstí

Pro muže je naprosto nepochopitelné, že by nějaká žena mohla odmítnout nabídku k sňatku. -Jane Austen
Ale vážně, lidi. Kdo by mohl odmítnout mou nabídku k sňatku? -Draco Malfoy
Proč by mě Draco Malfoy vůbec žádal o ruku? Samozřejmě, že bych řekla ne. -Hermiona Grangerová

Hermiona zapomněla na Draca, zapomněla na jeho polibky. Rozeběhla se na chodbu, která spojovala oba dva pokoje. Našla svou dceru stát u dveří s rukou na klice. Zcela očividně plakala. Její chůva stála za ní a ustaraně ji sledovala.
Hermiona se své holčičky neptala, co se jí stalo, ani jí nevynadala, že vešla do jejího pokoje bez zaklepání. Místo toho si ji vzala do náručí a posadila se s ní na kraj postele.

"Co se děje, zlatíčko?" Zeptala se ustaraně.

A Marriage Most Convenient- 5.kapitola

7. ledna 2017 v 22:30 | Any
Tak přidávám další kapitolku :) Budu moc ráda za každý komentík, jen díky vám mám větší chuť překládat dál, moc vám všem děkuji. :) :3


5.kapitola- Šaty a návrhy

Překvapení jsou pošetilé věci, požitek nijak nezvýší a nepříjemnost je z toho veliká. -Jane Austen
Rád překvapuji lidi, ale sám překvapení nesnáším. -Draco Malfoy
Někteří lidé rádi překvapují jiné, ale já bych radši dostala nějaké překvapení, místo neustálého překvapování ostatních. -Hermiona Grangerová

Hermiona se posadila na zem v pokoji své dcery a společně s Alice zdobila papírovou krabici, ze které jednou bude domeček pro panenky. Krabice byla stejně velká jako Alice a přišla dnes ráno sovou jako dárek k narozeninám od jejího bývalého manžela. Přišlo to o den dýl, protože její narozeniny byly už včera. Bylo naprosto očividné, že dárek sám nevybral. Musela to udělat jeho nová žena. Hermiona věděla, že to tak je, protože ta krabice obsahovala i velkého růžového medvěda s puntíky na krku.

Alice nesnášela růžovou, neměla ráda vycpané mědvědy (preferovalae vycpané draky, žáby, želvy a hady), a nesnášela knoflíky. No vlastně Alice na knoflíky žádný názor neměla, ale Hermiona je neměla zrovna ráda.
Uvnitř byla ještě kartička, na které byl klaun (ty také nenáviděla), a bylo tam napsáno 'Všechno nejlepší úžasné mladé slečně.' A dole byl podpis 'od tvého otce Kevina a nevlastní matky Lauren.' Proboha! Takhle Hermiona poznala, že tu kartičku nepodepsal. Kevin sice je línej, dětinskej a necitlivej hulvát, ale k Alice byl vždycky hodně milý a laskavý, i když od prvního dne věděl, že to není jeho biologická dcera.
Nikdy se ho ale neptala, jestli mu záleží na její dceři, spíš se ptala na všechno ostatní.

Always and Forever- 21.kapitola (Poslední)

7. ledna 2017 v 22:08 | Any

21.kapitola- Miluji tě, sbohem

Visela jsem na zdi a veškerá krev stékala dolů. Začínala jsem slábnout. Alice se spokojeně usmívala, "co se asi stane s upírem, když přijde o veškerou krev?" Spokojeně na mě mrkla. Slyšela jsem, jak se otevřely dveře a někdo vešel dovnitř.

"Niklausi," usmála se Alice spokojeně. Klaus se k ní vydal, ale nějakým kouzlem ho poslala k zemi. "Je mi líto," řekla naoko zklamaně. Klaus se na ni pořád pokoušel zaútočit, ale nikam to nevedlo.

I can't love them both- 14.kapitola

7. ledna 2017 v 17:32 | Any

14.kapitola- Nenávidím tě!

Elena seděla zamyšleně u okna a sledovala svět venku. Bylo březnové ráno, svítilo sluníčko. Bylo vidět, že jaro už konečně přichází.
Lidé běhali spokojeně venku. Viděla dcerku, jak se nadšeně rozběhla ke své matce, která jí podávala zmrzlinu. Holčička si ji vzala a spokojeně ji začala lízat. Matka šla s úsměvem vedle ní a vzala ji za ručičku.

Poslední týdny Elenu trápily myšlenky, jestli bude dobrou matkou. Je vůbec připravená na něco takového? Zvládne ten úkol? Není příliš mladá? Měla silné podezření, že jakmile se jejich holčička narodí, tak se jí Klaus zbaví. Co když jí odstraní z života její vlastní dcery? Byl to Klaus Mikaelson, pravděpodobnost,že by toho mohl být schopnný, byla vysoká.

Waiting For You- 12.kapitola

7. ledna 2017 v 17:27 | Any

12.kapitola- Co se to stalo?

"Co do čerta myslíš tím, protože mi na tobě záleží? Tobě, Damonu Salvatorovi by záleželo zrovna na mně?" Zeptala se Bonnie nevěřícně. V jejím hlase byla slyšet i zloba.

Zloba. To je to, co Damon cítil. Naplňovala ho čistá zloba. Pěsti držel pevně sevřené.

The Awakening- 10.kapitola

7. ledna 2017 v 17:10 | Any
Tak po dlouhatánské době se mi konečně podařilo napsat další díl. Dlouhá pauza byla kvůli nedostatku nápadů k pokračování. :D Teď jsem nějaký každopádně dostala, tak mi dejte vědět, co si o něm myslíte. :) Doufám, že se vám to bude líbit. :)


10.kapitola- Kočka a myš

Elijah se zastavil až těsně před ní. Natáhl ruku a položil ji na její tvář. Elena ucítila, jak pod jeho dotekem přímo hoří.

Pak se znovu přibližoval až do chvíle, dokud se jeho rty nedotýkaly těch jejích. Elena věděla, že to nebylo zrovna čestné, ale líbal s takovou elegancí a něžností, že se prostě nemohla odtrhnout. Ruce mu obmotala okolo krku.