Waiting For You- 13.kapitola

5. února 2017 v 14:11 | Any

13.kapitola- Škádlení

"Damone vstávej!" Vykřikla Bonnie, když práskla s dveřma od jeho ložnice. Damon otevřel oči a otočil se na bok.

Bonnie si povzdechla a přešla k závěsům. Roztáhla je a nechala sluníčko vejít do jeho tváře.

"Sakra Bon-Bon, co to proboha děláš?" Vyštěkl Damon z postele. Přetočil se a obličejem se zabořil do polštáře.


Bonnie si dala ruce v bok, přimouřila oči a všimla si jeho holých chodidel.

"Máš v plánu vůbec vstát?" Zeptala se Bonnie a předstírala zlost. Úsměv se pokoušela zamaskovat. Damon vzal jeden z polštářů a hodil ho po ní. Uhnula a naštvaně si odfrkla. Natáhla se a její ruce se vznášely přímo nad jeho holými chodidly. A pak je popadla a začala ho lechtat.

Damon se začal smát snad nejvíc dívčím smíchem, co kdy slyšela. Sice ho dost překrýval polštář, ale pořád to dost dobře slyšela.

"Přestaň!" Varoval ji Damon. Zvedl hlavu a podíval se na ni. Jeho pohled projel celé její tělo. Pokračovala, dokud se Damon nevyškrábal a neposadil se. Chodidla si dal blíže k sobě. Bonnie se triumfálně usmála.

"Ale notak, čarodějko. Víš, že cestování do vězeňského světa je hodně náročné. Nemůžeš mě nechat se vyspat?" Zeptal se Damon, podrážděnost byla hodně slyšet v jeho hlase. Bonnie se dál smála a zakroutila hlavou.

"Ne. Potřebuju, abys pro mě udělal něco hodně důležitého," vysvětlovala. Damon zakřípal zubama. Pěstmi sevřel pokrývku. Pak ale znovu povolil a přinutil se trochu usmát. Upřímně to nebylo těžké v její přítomnosti, bylo to vždy až směšně lehké, jakmile ji viděl. Dlouho mu chybělo to její já, které chce mít vše, co si umane.

"Tohle ráda vidím. Uvidíme se dole." Otočila se na podpatku a rychle byla pryč. Damon si naštvaně povzdechl, jakmile se dveře zavřely. Mnul si ospale oči a opustil svou teplou postel.

"Kde sakra jsi, Bon?" Rozezněl se Damonovo hlas po celém domě. Slyšel, jak se něco pohnulo a pak i její hlas.
"Tady," vykřikla Bonnie.

Damon zaskřípal zubama. Úplně nenáviděl tuhle odpověď.
"Nejsem zatracenej věštec! Kde sakra jsi?" Zařval.

"V kuchyni, pospěš si, prosím."

"Můžu se zeptat, co ode mě sakra chceš?"

Bonnie se usmála, rukou ukázala ke kuchyni. Damon se zamračil.

"Ano," usmála se znovu Bonnie a vedla Damona do kuchyně. Zastavil se a opřel se o dveře, jako by si nebyl jistý. A to opravdu nebyl.

"Chci, abys mi udělal palačinky," řekla Bonnie. Sousředila se, aby její slova byla zřetelná a dostatečně nahlas.

Damon cítil, jak v něm bublá vztek, ale potlačil ho a klidně se zeptal. "Ty chceš, abych ti udělal palačinky v," podíval se na hodinky, "v osm hodin ráno?" Zeptal se nevěřícně.

Bonnie se jednoduše usmála a přikývla. Posadila se ke stolu. Damon se na ni s námahou podíval. Moc dobře věděl, že ta malá čarodějka byla tvrdohlavá.

"No dobře. Ale zítra se budu moct pořádně vyspat," řekl Damon přísně. Vydal se k lince a hledal všechny potřebné ingredience.

"Nezapomeň tam dát i čokoládu," ozvala se Bonnie od stolu. Damon protočil očima. Ještě před pár měsíci jí na tom čokoláda nechutnala a teď ji měl zamíchat do šlehačky?

"Jsi zhýčkaná a stejně ji nemám moc rád," vyštěkl Damon. Bonnie pokrčila uvolněně rameny. Damon si povzdechl a přinesl ke stolu dva talíře.

Bonnie dala pryč papíry, které ležely na stole.

Damon si vybavoval jejích předchozí snídaně. Jenže tentokrát Bonnie byla temperamentní a v dobré náladě. Usmívala se upřímným úsměvem Bonnie Bennetové. Schoval svůj vlastní, když jí podával vidličku.

"Víš, že jsem se pokoušela dělat palačinky, ale nikdy nebyly takové jako ty tvoje," řekla zničehonic tiše Bonnie, když jedli. Poté ztichla a celá jejich koverzace se rozplynula.

Damon poznal, jak byla zarmoucená a okamžitě nasadil svůj domýšlivý výraz.

"Nejsi tak úžasná jako já, což pravděpodobně vysvětluje, proč chutnaly příšerně," škádlil ji Damon.

Bonnie zvedla ruku a perem ho praštila přes čelo. Uchechtl se.

"Víš, že jsi mi chyběl," přiznala Bonnie po chvíli.

"Vím."

"To myslíš vážně?"

"Nenechala jsi mě to dokončit. Chystal jsem se ti říct, že si mi taky chyběla, ale ty pocity odletěly pryč jako ptáček."

Bonnie se natáhla pro vidličku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama