Waiting For You- 14.kapitola

23. července 2017 v 21:36 | Any
Po dlouhéé době další díl. Doufám, že se bude líbit. Dejte mi, prosím vědět, pokud čtete tuhle povídku. Chci vědět, jestli má nějaké čtenáře. :)


14. kapitola- Slib

"Už toho bylo dost, Damone!" Vykřikla Bonnie. Damon lenošil na gauči a četl si nějakou starou knihu. Pomalu se na ni podíval.

Vtrhla do místnosti a bohužel pro něj mluvila docela nahlas. Překazila mu jeho skvělou relaxaci.


"Dost čeho?" Divil se Damon. Zavřel svou knihu a položil ji na okraj stolu. Narovnal se a postavil se na nohy.

Bonnie se posadila na gauč, nohy si přitiskla k hrudi.

"Nemůžeme se tady pořád jen tak povalovat a nic nedělat," řekla rozhodně. Damon došel k baru. Nalil si skleničku a pak se vrátil zpět k Bonnie a posadil se vedle ní.

"A co asi tak máme dělat? Měj na paměti, že jsme uvězněni ve vězeňském světě a kromě nás tady není ani jediná živá duše," řekl Damon suše.

Bonnie ho praštila do ruky, "myslíš, že to nevím, ty hlupáku! Chtěla jsem jen říct, že jsem unavená z toho nicnedělání. Přesně to děláme už aspoň dva týdny a mám toho plný zuby!"

Damon se zamračil, "hej, udělali jsme toho víc než dost. Uklidili jsme můj pokoj, hráli jsme hry, ve kterých jsem tě vždycky porazil a snědli jsme hodně lívanců a nezdravého jídla." Poznamenal Damon.
Koutky jeho úst se začaly zvedat, když viděl, že Bonnie se přestávala mračit a na její tváři se objevoval úsměv.

Bonnie se ho rychle pokusila zakrýt dalším zlostným pohledem.

"To byla sranda. Už je načase s tím přestat. Kdy si myslíš, že se Kai vrátí zpět?" Zajímala se, její hlas měl vážný podton. Damonův úsměv zmizel a otráveně si povzdechl.

"Upřímně, Bonnie, nemám tušení. Neřekl mi den, kdy se pro nás vrátí." Bonnie si frustrovaně povzdechla. Vzala si polštář a zabořila do něj obličej. Damon slyšel tlumený výkřik.

"Co když se Kai vrátí a bude mě chtít využít pro nějaké jeho zvrácené plány? Třeba abych někomu ublížila?" Zajímala se Bonnie, její hlas byl dobře slyšet, polšář ho nijak nepřerušoval. Nemluvila nahlas, ale zato velmi zřetelně, bylo jí rozumět každičké slovo.

Damonova hlava sebou mírně škubla. Polkl a nespouštěl z ní pohled. Dívala se dolů na polštář, který pořád ještě držela.

Slova vyšla ven z jeho pusy dřív než je mohl zastavit.

"Kai tě k ničemu nevyužije. Slibuju, že na tebe nevztáhne ani jedinou ruku," řekl Damon naprosto vážným tonem. Bonnie zvedla hlavu a setkala se s jeho pohledem. Jeho pohled potvrzoval jeho slib. Věděla, že ho myslí upřímně.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama