Waiting For You- 15.kapitola

24. července 2017 v 23:13 | Any

15.kapitola- Slova útěchy

2015

"Už je zase pryč, Stefane! Opustil mě!" Brečela Elena už po několikátý do Stefanovy hrudi. Přikývl a jemně ji pohladil po zádech, aby ji uklidnil.

Elena byla pořád v slzách. Za poslední dva týdny a půl nedělala nic jiného. Pamatoval si ten den, kdy se ten bastard Kai objevil u nich v obývacím pokoji a na koberec z něj kapala krev.Flashback

"Dobře, Eleno. Uvidíme se za deset minut. A teď polož ten telefon, když řídíš," požádal ji Stefan.

Mluvil s ní hravým tonem, o kterém věděl, že ho používal pouze v přítomnosti Eleny. Nebo Caroline. Jenže to je úplně jiný příběh. Další matoucí příběh.

Odložil mobil a podíval se na tlustou koženou knihu. Měl v plánu si přečíst nějakou dobrou knihu a tohle byla ona.
Vzal si ji z poličky a posadil se na gauč. Pomalu ji otevřel a dal se do čtení.

Nebyl ani u druhé kapitoly, když se ozvala rána.

Byl to on. Kai. Ten zlý Kai.

"Ach bože," zabručel Kai a slabě dopadl na kolena. Krev mu z nosu stékala na koberec. Stefan zamrkal. Okamžitě byl před ním. Popadl ho za krk. Jeho nehty kroužily po jeho hrdle. Kai vypadal slabě a nepřítomně.

"Přestaň! Stefane přestaň!" Prosil Kai a zabručel. Jeho tělo bylo vyčerpané.

"Dej mi jeden jedinej rozumnej důvod, proč bych ti teď hned neměl urazit hlavu? Proč bych neměl zlomit každičkou kost v tomhle ubohém těle? Způsobil si tolik bolesti. Mučil jsi mého bratra a kamarádku! Proč bys na tomhle světě měl být o další sekundu dýl?" Zavrčel Stefan.

Kai skoro nemohl dýchat, ale nakonec se mu podařilo ze sebe vydat nějaká slova.

"Damon. Můžu přivést zpět Damona i Bonnie," vydechl Kai. Stefan povolil své sevření, ale bylo příliš pozdě. Kai bezvědomě dopadl na podlahu.

Bylo to nečekané. Rychle vláčel po schodech dolů nepřítomného Kaie do cely. Podepřel ho a vzal si provaz, aby toho bastarda pořádně uvázal.

Nikam nešel. Také na dveře umístil extra ochranu, kdyby chtěl použít nějaká svá kouzla. Očekával, že Kai bude mimo 2-3 hodiny, ale nakonec to byly tři dny. 72 hodin. A jediné, co Stefan za tu dobu mohl dělat, bylo sedět a čekat.


Další Flashback

"Co to dělám, Stefane? Copak se nějak posouvám? Čekám snad?" Vzlykala Elena zoufale do jeho hrudi. Stefan si povzdechl, rukou jí jemně přejížděl po zádech.

"Nevím, Eleno," zamumlal Stefan.

"Myslím, že vlastně moc dobře víš, jak se intimně dotýkat přítelkyně svého bratra, zatímco on je zavřen ve vězeňském světě," řekl zničehonic Kai.

Elena a Stefan se od sebe rychle oddělili a sledovali Kaie, který se právě objevil ve dveřích.

"Nijak se jí intimně nedotýkám, uklidňuju ji," zasyčel Stefan otráveně.

Kai pokrčil uvolněně rameny, "jak myslíš."

Elena se jen těžce ovládala. Okamžitě chtěla Kaiovi vyrvat srdce z hrudi. Bohužel byl příliš důležitý. Pouze on mohl dostat lásku jejího života a kamarádku pryč z vězeňského světa.

"Co tady Kaii vůbec děláš?" Vyštěkla Elena.

Kai se na ni zazubil, "je načase přivést zpět našeho upíra a čarodějku."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama