Srpen 2017

Ztraceni v čase- 6.kapitola

30. srpna 2017 v 14:47 | Any
Další kapitola, tentokrát docela dlouhá. Doufám, že se bude líbit. Dejte mi vědět do komentářů, moc ráda si je čtu. Všem přeju hezký zbytek prázdnin. :)


Ve chvíli, kdy si Hermiona přečetla první větu v knize, tak chtěla vyprsknout smíchy. V hlavě uvažovala, jestli autor knihy znal Toma Raddlea, když ji psal. Místo aby na něj zírala a aby ji začal podezřívat, že ví něco, co vědět nemá, se donutila číst dál.

Ačkoliv Salazar Zmijozel vždy silně podporoval vládu čistokrevných, existuje hodně tvrzení, která odpovídají teorii, že měl vlastně smíšenou krev. V jeho dětství bylo tolik záhadných skutenčostí, které vedly jeho vrstevníky k závěru, že jeho matka mohla být mudlorozená.

Dívala se na stránku a musela potlačit odrknutí. Bylo dobře, že to nečetla během snídaně, protože hrozilo, že by se mohla zadusit dýňovou šťávou. Protáčela oči nad nesmyslností tohoto článku. Otočila knihu na přední stranu a dívala se na přehled témat.

Camille Giroux- 7.kapitola

27. srpna 2017 v 22:35 | Any

7. kapitola- Veselé Vánoce

Zděšeně se na sebe podívali. Camille dýchala jako o život. Viděla svého bratra stát mezi dveřmi. Crosby se na ni podíval a dal si prst k ústům, aby jí naznačil, ať nic neříká.

"Camille, jsi tady?" Zeptal se znovu. Cítila, jak se jí při jeho pohledu zastavilo srdce. Vidí je nebo ne?

Prezidentská aféra- Postavy

26. srpna 2017 v 20:45 | Any
Hlavní postavy nové povídky. Během psaní bude průběžně aktualizovat. :)


Penelope Cruz jako Asistentka ministryně zahraničních věcí Jade Martínez
23 let
Justin Trudeau jako Prezident John Wilson Davis
45 letGiovanna Antonelli jako První dáma Katherine Wilson Davis
42 let


Pokračování v celém článku

Prezidentská aféra

26. srpna 2017 v 19:46 | Any

Název: Prezidentská aféra
Pár: Jade Martínez / Prezident John W. Davis
Děj: Jade je mladá studentka práv. Zásluhou svého přítele Ryana Jonese získává prázdninovou stáž u ministryně zahraničních věcí Spojených států amerických- Victorie Robinsonové. Přichází tak do Bílého domu, kde se setká se samotným nově zvoleným prezidentem Johnem W. Davisem. Jade je ze silně věřící rodiny, která má kořeny ve španělsku, a musí bojovat se silnou náklonností, kterou pocítí k hlavě státu. Je tu možnost, že prezident, který je šťastně ženatý a má tři děti, může opětovat její city? Příběh zakázaných tužeb, který ukazuje, že všichni jsme jenom lidé.
Počet kapitol: ??


KAPITOLY


Tatia- The Northumbrian Princess- 10. kapitola

26. srpna 2017 v 11:42 | Any

10. kapitola- Návrat

Tatiu vzbudil řev. Nevěděla, co říkají, ale poznala, že byl plný radosti. Zvedla se ze země. Ve stanu byla sama. Pomalu vyšla ven a rozhlédla se okolo.

Vikingové přenášeli na své lodě krabice plné zlata. To znamenalo jediné. Její otec sehnal veškeré zlato. Povzdechla si, věděla, co to pro ně znamená. Nějakou dobu budou žít v chudobě.

Ztuhla, když se Ragnar objevil zničehonic vedle ní. Usmíval se, vypadal naprosto spokojeně. "Tak už máte své zlato. Teď vám nic nechybí," podívala se na něj a přimhouřila oči.

I can't love them both- 24.kapitola

24. srpna 2017 v 17:07 | Any

24. kapitola- Soumrak v New Orleans

Nad hřbitovem se snášela mlha. Ačkoliv byl den, tak viditelnost byla na pouhých pár metrů. Zvuky havranů narušovaly to hrobové ticho. Tady to všechno začalo.

Nikde nebyla ani noha. Elena tiše našlapovala. V dáli spatřila nový hrob. Nikdy předtím ho tady ještě neviděla. Okolo něj ležely věnce. Nemýlila se. Byl tady pouze chvíli.

Ztraceni v čase- 5.kapitola

11. srpna 2017 v 18:07 | Any

Dalších pár dnů se Hermiona zoufale pokoušela vyhýbat Zmijozelovu dědici. Byla odhodlaná mu neprozradit žádné další informace. Bohužel měli společně až příliš mnoho hodin, takže se mu úplně vyhnout bylo naprosto nemožné. A to že ji aktivně vyhledával celé záležitosti ani v nejmenším nepomáhalo. Ale když už se mu přecejen podařilo ji odchytit, tak odpovídala velmi stručně a vždy jen k věci.

Ginny s Harrym jí ujišťovali, že to není její chyba, když jim řekla, co se stalo.

"Pamatuju si, že dokázal být velmi přesvědčivý, když od tebe chtěl zjistit nějaké informace," vysvětlovala Ginny.

Nicméně Hermiona si to pořád dávala za vinu. Neměla se nechat vyvést z míry tak snadno.

Tatia- The Northumbrian Princess- 9.kapitola

7. srpna 2017 v 11:02 | Any

9. kapitola- Bolest

Tatia rychle otevřela oči. Posadila se a rozhlédla se okolo. Ve stanu byla sama. Oddechla si. To, jak usnula přímo na Ragnarovi, nebyl příliš tvrdý spánek. Vzbudila se, když ji nesl zpět do stanu, ale předstírala, že ještě spí.

Pokud měl její plán vyjít, tak to tak musela udělat. To, jak Ragnarovi předtím řekla, že je milej, nebo že bude zvažovat odchod s nimi, tak to byly pouhé lži.

Uvědomila si, že pokud nebude milá, tak nikdy nebude mít šanci tady odsud utéct. Zvenku slyšela hlasy. Pořád si tam povídali, byli už neskutečně opilí.

Camille Giroux- 6.kapitola

3. srpna 2017 v 11:46 | Any

6.kapitola - City a žárlivost

Camille stála na stoličce a dávala na stromeček vánoční ozdoby. Po dalším těžkém měsíci studia a přednášek přišly konečně Vánoce. Její oblíbená část roku.

"To už je dneska docela zázrak tě vidět bez těch otravných učebnic," řekla Sophia pobaveně, když vešla do místnosti.

Camille se na ni šťastně otočila. Měla červený svetřík se Santou Klausem a černé legíny. Vypadala rozkošně. Vedle ní stál Bryan. Ruce jí položil okolo pasu a něžně ji políbil. Sophia byla tak šťastná. Tohle ji nutilo přemýšlet nad jejím naprosto tragickým osobním životem. Posledního kluka měla ve druháku na střední. Ukázalo se, že ji podváděl s její "kamarádkou." Byl to opravdu hnusný rozchod. Od té doby se už nezamilovala. Ani neměla příliš času.