Září 2017

I can't love them both- 25.kapitola

28. září 2017 v 10:26 | Any

25. kapitola- Znovuzrození

*o 3 měsíce později*

Vyděšená dívka zběsile utíkala dlouhou ulicí. Hnědé dlouhé vlasy se zvedaly ve směru větru. Klepala se. Cítila hlasitý tlukot srdce.

Z běhu byla zadýchaná. Měla strach se otočit. Bála se. Vyděšeně se zastavila, když před sebou uviděla konec uličky. Vběhla do slepé uličky.

Zoufale bušila na dveře domu. Nikdo neotvíral. "Pomoc!" Křičela. "Prosím!" Nic se nedělo. Pomalu se otočila a pohledem čelila té stvůře.

Ztraceni v čase- 7.kapitola (2/2)

23. září 2017 v 11:09 | Any
Všem Vám chci poděkovat za krásné komentáře, hrozně moc si jich vážím. Omlouvám se, že to tak trvalo, ale mám toho teď se začátkem dalšího roku hrozně.
Dost o mně, doufám, že se Vám kapitola bude líbit, je docela dlouhá. (Musela jsem ji rozdělit na dvě části) Všem Vám přeju příjemné čtení a těším se na vaše názory.
Vaše Anet
PS: Nezapomeňte si nejprve přečíst 1. část.


Ztraceni v čase- 7.kapitola (1/2)

23. září 2017 v 11:07 | Any


"Je to příliš nebezpečné, Hermiono," varoval ji Harry šeptem, když mířili do Velké síně na večeři. "Myslel jsem, že to ty jsi říkala, že nemáme přitahovat jeho pozornost. Vím, že to ty jsi zodpovídala každou otázku, ale... teď už to vypadá, jako bys ho pořád chtěla popichovat. Co když na tebe jednoho dne zaútočí?"

"Mrzí mě to," omlouvala se, "nechala jsem se unést."

Harry s Ginny se na ni usmáli.

"To je v pořádku, Hermiono," odpověděla Ginny.

Waiting For You- 17.kapitola

10. září 2017 v 18:32 | Any

17. kapitola- Jsme doma, část první

"Bonnie!" Vykřikl Damon. Nebyl na ní nijak závislý. Pravděpodobně uklízela nebo spala. Povzdechl si a opusitl kuchyň. S sebou měl krabičku se zmrzlinou se dvěma lžičkama. Vyšel schody a vešel do místnosti, kterou přijala za svou, do jeho ložnice.

Otevřel dveře a Bonnie byla přímo před ním. Podívala se na něj.

Tatia- The Northumbrian Princess- 11.kapitola

10. září 2017 v 12:09 | Any

11. kapitola- Sňatek

Několik dnů se držela ve svých komnatách. Mary ji mlčky nosila jídlo. Od té doby, co ji vyhnala, jí neřekla ani slovo.

Celé dny přemýšlela, co by se stalo, kdyby přijala Ragnarovu nabídku a odešla s ním. Byla tu vůbec šance, že by na tom teď mohla být lépe?