Únor 2018

Ztraceni v čase- 8.kapitola

18. února 2018 v 11:48 | Any
Moc se Vám všem omlouvám za tak dlouhou pauzu, ale dnes je tu konečně další díl překladu Ztraceni v čase. Doufám, že se Vám kapitola bude líbit. Nezapomeňte mi, prosím, napsat svůj názor a ohodnotit. Ať vím, kolik řtenářů povídka má. Všem moc děkuju:)♥


Po skoro týdnu utrpení mohla Hermiona konečně opustit ošetřovnu. Byla tak šťastná z toho, že má zpátky svůj obličej, že s úplným klidem ignorovala pobavený smích holek, které potkávala na chodbách.

K úlevě každého- Křiklan byl pozoruhodnou výjimkou- při hodině lektvarů bylo podstatně méně sporů. Jelikož Tom dodržel své slovo a nosil ji poznámky a úkoly každý den, Hermiona cítila potřebu k němu být trochu milejší. Nicméně ten nepříjemný pocit, že by s ní mohl mít postranní úmysly, se jí pořád držel a dávala si velký pozor, kdykoliv s ním mluvila.

Augusta Rookwoodová a Abraxas Malfoy dokázali být dokonce ještě otravnější než samotný Zmijozelův dědic. Když jí Augusta viděla vejít do Nebelvírské společenské, ze rtů jí unikl zklamaný povzdech. Hermiona si byla jistá, že litovala, že jí na obličeji nezůstaly žádné jizvy.