Září 2018

I can't love them both- 31.kapitola

15. září 2018 v 21:20 | Any

31. kapitola - Zachraň mou duši

Elena stála vedle Elijahovo postele. Po čele mu stékal pot. Měl nějaké noční můry, pořád se neprobíral. Celý jeho obličej s sebou cukal.

Natáhla ruku a jemně mu s ní přejela po tváři.

Zaslechla za sebou kroky, Klaus se postavil vedle ní. "Viděl jsem bylinku, pomocí které ho matka pořád svazuje." Povzdechl si. "Možná, když se mi podaří ji najít, tak by Bennetovic čarodějka mohla zlomit to kouzlo a probudit ho."

Klaus se otočil směrem k ní. "Ty tu zůstaň a chraň tenhle dům, můžeš k tomu využít vlky z armády toho tvého Jonase," přikázal ji důrazným hlasem.

Tatia- The Northumbrian Princess- 15. kapitola

15. září 2018 v 21:05 | Any

15. kapitola - Nový život

Tatia strávila několik hodin v tom pokoji. Když se stmívalo, tak se rozhodla konečně vyjít ven. Vešla do velké místnosti, seděla tam spousta mužů. Jedli, pili a dobře se bavili.

Viděla Ragnara. Seděl u hlavního stolu, vlevo od něj seděla jeho žena, vedle ní byl jeho syn a Ragnarův bratr, Rollo.
Ragnar se horlivě bavil se svým bratrem. Občas na sobě cítila pohledy lidí okolo.

Náhle za sebou uslyšela mužský hlas. "Princezna Tatia?" Celé její tělo ztuhlo. Pomalu se otočila a podívala se do modrých očí. "Jak víte, kdo jsem?" Zeptala se rychle.

I can't love them both- 30.kapitola

8. září 2018 v 22:56 | Any

30. kapitola - Rodina

Klaus se postupně podíval na Elenu, Rebeku a Marcela. "Vraťte se zpátky do Francouzské čtvrti a postarejte se o Hope. Mikael se tam může pokusit dostat. Já sám půjdu a zachráním Elijahe. S matkou se dokážu vypořádat."

"Klausi, to je příliš nebezpečný, nech mě jít s tebou," řekla rychle Elena. Rebekah s Marcelem se na ni s překvapeným výrazem krátce podívali.

"Nebudu moci zachránit Elijahe, když budu muset celou dobu chránit i tebe," odpověděl jí Klaus. "Vrať se k naší holčičce a dohlédni na ni."

Ztraceni v čase- 9.kapitola

4. září 2018 v 17:32 | Any
Po neskutečně dlouhé době jsem se odhodlala pro Vás přeložit další kapitolu. Moc se omlouvám za takovou příšernou pauzu, ale bylo toho tolik, že jsem vůbec nemohla najít chuť k překládání. Každopádně doufám, že se Vám díl bude líbit. A pokud uvidím, že je o povídku stejný zájem jako u minulých částí, tak slibuju, že pokračování se pokusím vydat mnohem dříve. Všem moc děkuju a prosím, nezapomeňte napsat názor a ohodnotit, ať vím, že to pořád ještě někdo čte.


Když už prošli větší část Prasinek, tak Harry pochopitelně začal být mnohem nervóznější.

"Harry, musíš si zachovat chladnou hlavu," varovala ho Hermiona, když vešli do úzké uličky, která vedla na okraj Prasinek.

"Už to jsou skoro dvě hodiny," zamumlal si spíš sám pro sebe, jeho oči pátraly po sebemenší stopě nějakého pohybu.

Zneklidněně nakrčila obočí, nevěděla, jak ho uklidnit. Vzdalovali se od Prasinek víc a víc, dokud ho Hermiona nepřitáhla zpátky.

"Harry, to je Zakázaný les," upozornila ho.